NaStyku.pl

39-latek z długą listą zarzutów

39-latek odpowie między innymi za włamania do samochodów i kradzież jednego z nich, złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów i podpalenie BMW. Mężczyzna został przetransportowany prosto do aresztu.
Odnaleziony przez policjantów Seat / fot. KPP Zgorzelec
Odnaleziony przez policjantów Seat / fot. KPP Zgorzelec

Funkcjonariusze ze zgorzeleckiej grupy „Nysa” na terenie gminy Sulików odnaleźli pojazd pochodzący z kradzieży. Samochód zaparkowany był w zaroślach. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że Seat został skradziony na terenie Niemiec.

Przy współpracy z niemieckimi kolegami wytypowano mężczyznę podejrzanego o to przestępstwo. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego zatrzymali 39-latka. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego oraz analizy prowadzonych postępowań zatrzymany usłyszał łącznie 4 zarzuty. Podejrzany jest o włamanie do pojazdu marki Seat i jego kradzież, usiłowanie kradzieży Volkswagena, z którego ukradł portfel z dokumentami, kierowanie autem pomimo sądowego zakazu i zniszczenie mienia w postaci podpalenia pojazdu marki BMW – wyjaśnia podkom. Agnieszka Goguł, Oficer Prasowy KPP Zgorzelec.

39-latek trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

seat

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Poszukiwani opiekunowie prawni

Nabór na opiekuna prawnego

Życie
czwartek, 06 sierpnia 2020, 16:06
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zgorzelcu poszukuje kandydatów na opiekunów prawnych dla osób całkowicie ubezwłasnowolnionych.
szybka gotówka

Sposób na nieprzewidziane wydatki? Pożyczka online!

Życie
wtorek, 04 sierpnia 2020, 12:21
Szukasz sposobu na szybką gotówką? Jest na to rozwiązanie - pożyczki online! Brak konieczności wizyty w placówce pożyczkodawcy oraz mniejsze formalności związane z jej zaciągnięciem to tylko niektóre z zalet.

Zobacz również