NaStyku.pl

35-latka ukradła perfumy warte ponad 7 tys. zł!

Amatorka drogich perfum wpadła w ręce policji. Kobieta ukradła pachnidła o wartości ponad 7 tys. zł. Mundurowi udowodnili jej także kradzież telewizora oraz posługiwanie się cudzym dowodem osobistym.
Perfumy / zdjęcie ilustracyjne
Perfumy / zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu prowadząc jedno z postępowań dotyczących kradzieży perfum zatrzymali 35-latkę, która we wrześniu z kilku drogerii na terenie gminy Zgorzelec ukradła pachnidła o łącznej wartości ponad 7 tys. zł. W tej sprawie przedstawiono jej 6 zarzutów. Oprócz tego, mundurowi udowodnili mieszkance naszego powiatu kradzież telewizora z pokoju jednego z domów noclegowych na terenie miasta. Jego wartość oszacowano na kwotę 1,2 tys. zł. Kobieta ma także na swoim koncie także inne przestępstwo polegające na posługiwaniu się dowodem osobistym innej osoby. 

Kobieta przyznała się do stawianych jej zarzutów. Za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi jej do 5 lat więzienia.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Perfumy / zdjęcie ilustracyjne

7,5 roku więzienia za kradzież perfum

Życie
piątek, 13 grudnia 2019, 13:15
W ciągu dwóch miesięcy wyniósł z drogerii perfumy o łącznej wartości 9 tys. zł. Grozi mu do 7,5 roku więzienia.
Straż Graniczna / fot. NOSG

Zatrzymano poszukiwanego listem gończym

Życie
piątek, 13 grudnia 2019, 11:11
Funkcjonariusze Straży Granicznej ze Zgorzelca zatrzymali wczoraj Polaka, który poszukiwany był przez polski wymiar sprawiedliwości. Za przestępstwa narkotykowe i groźby karalne trafi na 14 miesięcy do zakładu karnego.

Zobacz również