NaStyku.pl

29-latek z długą listą przestępstw

Włamania do pojazdów ciężarowych, kradzieże, oszustwa, przywłaszczenia dokumentów, paserstwa i posiadanie narkotyków – to przestępstwa, które ma na koncie 29-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego. Śledczy postawili mu 23 zarzuty.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.

Najbliższe trzy miesiące za więziennymi kratami spędzi 29-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego zatrzymany w miniony weekend przez zgorzeleckich funkcjonariuszy kryminalnych. Mężczyzna jest podejrzany o liczne kradzieże i włamania. Na podstawie posiadanych materiałów oraz analizie prowadzonych postępowań przedstawiono mu łącznie 23 zarzuty.

Udowodniono mu liczne włamania do pojazdów ciężarowych, kradzieże, oszustwa, przywłaszczenia dokumentów, paserstwa, a także posiadanie narkotyków. Łączna wartość skradzionych przedmiotów wstępnie oszacowano na kwotę 28 tys. zł. Łupem przestępcy padał m.in. sprzęt elektroniczny w postaci kamer zewnętrznych, pozostawione w pojazdach komputery, telefony i nawigacje – informuje podkom. Agnieszka Goguł, Oficer Prasowy KPP Zgorzelec.

Sad na wniosek Prokuratury Rejonowej w Zgorzelcu zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Symboliczny pogrzeb węgla brunatnego pod oknami Marszałka Województwa Dolnośląskiego - zdjęcie nr 24

Dolnośląski Alarm Smogowy: Brunatne dopalacze z Bogatyni nadal w sprzedaży

Życie
poniedziałek, 21 października 2019, 16:35
Pełnomocnik Rządu ds. Programu „Czyste Powietrze” oraz Dolnośląski Alarm Smogowy wzywają Kopalnię Turów do zaprzestania sprzedaży detalicznej węgla brunatnego. Pod oknami Marszałka Województwa Dolnośląskiego zorganizowali specjalny happening.

Zobacz również