NaStyku.pl

26-latek zatrzymany z narkotykami

Do 3 lat pozbawienia wolności może grozić 26-latkowi, przy którym mundurowi znaleźli substancje psychoaktywne.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.

Policjanci z rewiru dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu podczas wykonywania czynności służbowych na jednej z posesji na terenie gminy zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który posiadał przy sobie woreczek foliowy z krystaliczną substancją. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a badania wykazały, że zabezpieczona substancja to metamfetamina, potocznie zwana "piko".

26-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

zdjęcie ilustracyjne

Sierpniowy weekend na drogach. Policja zapowiada wzmożone kontrole

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 11:28
Przed nami kolejny długi weekend. Wielu z nas tych kilka sierpniowych wolnych dni spędzi poza domem, wypoczywając w różnych częściach Polski. W związku z tym, że duża grupa osób wybierze auto jako środek transportu, ruch na drogach będzie wzmożony.
Policja / zdjęcie ilustracyjne

Pieńsk. Nie żyje 10-latek przygnieciony przez zbiornik z wodą

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 09:37
Nieszczęśliwy wypadek w Pieńsku. Nie żyje 10-letni chłopiec przygnieciony przez zbiornik z wodą. Przyczepa, na której znajdowało się dziecko i beczka z wodą przewróciła się podczas wykonywania manewru zawracania.

Zobacz również