NaStyku.pl

24-latek zatrzymany za posiadanie „mety”

Funkcjonariusze kryminalni z grupy „Nysa” zatrzymali 24-letniego obywatela Niemiec, który posiadał przy sobie metamfetaminę.
Zabezpieczona przez funkcjonariuszy z grupy „Nysa” metamfetamina / fot. KPP Zgorzelec
Zabezpieczona przez funkcjonariuszy z grupy „Nysa” metamfetamina / fot. KPP Zgorzelec

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy „Nysa”, w wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej, zatrzymali 24-letniego obywatela Niemiec. Funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie woreczki foliowe z kryształkami. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że zabezpieczona substancja to metamfetamina. Zatrzymany usłyszał już zarzuty.

Mundurowi przypominają, że za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.

Aktualna ocena: 5,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Ruszył nabór wniosków na dotacje dla zabytków

Ruszył nabór wniosków na dotacje dla zabytków

Życie
wtorek, 15 czerwca 2021, 11:32
Zarząd Województwa Dolnośląskiego przyjął uchwałę o ogłoszeniu naboru wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach znajdujących się na terenie województwa dolnośląskiego.
Protest aktywistów Greenpeace Polska na terenie KWB Turów / fot. Greenpeace Polska

Greenpeace zaskarżył koncesję dla Turowa

Życie
wtorek, 15 czerwca 2021, 09:47
Greenpeace złożył skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie na decyzję ministra klimatu i środowiska – Michała Kurtyki, przedłużającą koncesję dla kopalni odkrywkowej węgla brunatnego Turów do 2044 roku.

Zobacz również