NaStyku.pl

19-latek ukradł ponad 550 litrów paliwa. Podjeżdżał pod dystrybutor, tankował i nie płacił

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 19-letniemu mieszkańcowi powiatu zgorzeleckiego podejrzanemu o liczne kradzieże paliwa oraz prowadzenie pojazdów pomimo sądowych zakazów.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy zatrzymali 19-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzewanego o liczne kradzieże paliwa. 

Mężczyzna na terenie różnych stacji paliw w całym powiecie podjeżdżał pod dystrybutory, tankował i odjeżdżał nie uiszczając opłaty. Oprócz kradzieży 19-latek popełniał jeszcze kolejne przestępstwa prowadzenia pojazdów pomimo sądowych zakazów. Na podstawie zebranych dowodów zatrzymany usłyszał już zarzuty za kradzież paliwa w ilości ponad 554 litów o łącznej wartości prawie 4,5 tysiąca złotych oraz prowadzenia pojazdów pomimo sądowych zakazów - informuje kom. Agnieszka Goguł, oficer prasowy KPP w Zgorzelcu.

Teraz za popełnione przestępstwa 19-latek odpowie przed sądem. Może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci poszukują zaginionej Barbary Marszałek

Życie
czwartek, 07 grudnia 2023, 09:52
Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą poszukiwania Barbary Marszałek lat 54 zamieszkałej w Bogatyni, która w dniu 26 listopada 2023 roku wyszła z domu nie informując gdzie się udaje. Ostatni raz widziana 2 grudnia na terenie Bogatyni.

Zobacz również