NaStyku.pl

Złota para z Bogatyni! Jubileusz zawarcia związku małżeńskiego obchodzili Państwo Liszyk

Państwo Liszyk, mieszkańcy Bogatyni obchodzili jubileusz Złotych Godów. Zawarli swój związek małżeński 50 lat temu. Gratulujemy wieloletniego pożycia małżeńskiego!
UMiG Bogatynia
UMiG Bogatynia

13 grudnia w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Bogatyni jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego uroczyście obchodzili państwo Zofia i Romuald Liszyk.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego był okazją do uhonorowania małżonków Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadawanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Aktu dekoracji dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia Wojciech Dobrołowicz, który życzył także jubilatom długich i pogodnych lat życia w miłości, zdrowiu i szczęściu. Na zakończenie uroczystości małżonkowie otrzymali wiązankę kwiatów i okolicznościowy prezent.

Serdecznie gratulujemy wspaniałego jubileuszu!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również