NaStyku.pl

Zgorzelec: Zapraszamy na Powiatowy Dzień Dziecka

W sobotę w godzinach od 11:00 do 16:00 zapraszamy na plac przy Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu gdzie odbędzie się „Powiatowy Dzień Dziecka”.
fot. Organizator
fot. Organizator

Organizatorami wydarzenia są Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu, Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu oraz Placówka Straży Granicznej w Zgorzelcu. W programie pokaz sprzętów Policji, Straży Pożarnej oraz Straży Granicznej, dmuchańce, kolorowe balony, tatuaże, gadżety, konkursy z nagrodami i wiele innych. 

Podczas wydarzenia zainteresowanym służbą w Policji zostaną przedstawione wymagania jakie należy spełnić, aby przystąpić do postępowania kwalifikacyjnego oraz omówione zostaną poszczególne etapy rekrutacji. 

Wszystkich serdecznie zapraszamy! 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Shutterstock

Nowoczesne terapie szansą dla pacjentek z rakiem piersi

Życie
poniedziałek, 29 maja 2023, 09:54
Z Krajowego Rejestru Nowotworów wynika, że rak piersi to najczęściej występujący nowotwór złośliwy u kobiet - stanowi 23 proc. wszystkich nowotworów w tej grupie chorych.

Zobacz również