NaStyku.pl

Zgorzelec: Zapraszamy na Powiatowy Dzień Dziecka

W sobotę w godzinach od 11:00 do 16:00 zapraszamy na plac przy Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu gdzie odbędzie się „Powiatowy Dzień Dziecka”.
fot. Organizator
fot. Organizator

Organizatorami wydarzenia są Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu, Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu oraz Placówka Straży Granicznej w Zgorzelcu. W programie pokaz sprzętów Policji, Straży Pożarnej oraz Straży Granicznej, dmuchańce, kolorowe balony, tatuaże, gadżety, konkursy z nagrodami i wiele innych. 

Podczas wydarzenia zainteresowanym służbą w Policji zostaną przedstawione wymagania jakie należy spełnić, aby przystąpić do postępowania kwalifikacyjnego oraz omówione zostaną poszczególne etapy rekrutacji. 

Wszystkich serdecznie zapraszamy! 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:10
Szybkie i zdecydowanie działanie policjantów z komisariatu w Bogatyni pozwoliło najpierw odnaleźć mężczyznę, który był w kryzysie emocjonalnym, a następnie uratować jego życie. 39-latek trafił do szpitala, gdzie otrzymał specjalistyczną pomoc.
fot. KPP Zgorzelec

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:06
W niedzielne popołudnie, na drodze wojewódzkiej 350 doszło do śmiertelnego wypadku motocyklisty. Zginął 22-letni mieszkaniec województwa lubuskiego.

Zobacz również