NaStyku.pl

Zgorzelec: Młody mieszkaniec, Kamil Bermes, wystąpi w dwóch programach TV! Emisja w kwietniu. Będziecie oglądać?

Kamil Bermes to 25 letni mieszkaniec Zgorzelca. Zajmuje się nie tylko pracą zawodową, lubi też występować w programach telewizyjnych. W kwietniu zgorzelczanina zobaczymy w popularnym "Kole fortuny" oraz w reality show "Bogate dzieciaki bez kasy".
fot. Kamil Bermes
fot. Kamil Bermes

Kamil Bermes, 25-letni producent muzyczny z Zgorzelca, szykuje się do debiutu na antenach dwóch programów telewizyjnych. W nadchodzącym miesiącu widzowie będą mieli okazję poznać jego historię oraz zobaczyć, jak poradził sobie w nietypowych sytuacjach, stając w obliczu wyzwań, jakie stawia przed nim życie w zupełnie odmiennym środowisku.

Jednym z programów, w którym wystąpi Kamil, jest reality show „Bogate dzieciaki bez kasy”, emitowany na antenie Polsat Café. Premierowy odcinek zaplanowano na 7 kwietnia, prawdopodobnie o godzinie 21:00. Kamil opowie tam nie tylko o swoim zawodzie jako producent muzyczny, lecz także o pasji do tworzenia unikalnych perfum z surowców perfumeryjnych z Grasse.

W „Bogatych dzieciakach bez kasy” bogate dzieci przeniosą się na kilka dni do świata zdecydowanie mniej luksusowego niż ich własny. W programie będą musiały zmierzyć się z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi życie w nowym, nieznajomym środowisku.

Drugim programem, w którym pojawi się Kamil, będzie popularny teleturniej „Koło fortuny”. Emisję tego programu zaplanowano na 14 kwietnia o godzinie 14:35 na antenie TVP 2. Kamil nie zdradza zbyt wiele przed premierą, ale zapewnia, że warto będzie zasiąść przed telewizorem tego dnia.

Na pytanie, jak poradził sobie w nowych sytuacjach, Kamil odpowiada: "Jak poradziłem sobie z życiem u obcej rodziny, która prezentuje zupełnie odmienny od mojego tryb życia, czy podołałem czekającym na mnie wyzwaniom i czy wyciągnąłem z tej przygody jakieś wnioski? Tego dowiemy się 7 kwietnia."

Jednakże uczestnictwo w takich programach nie jest pozbawione pewnych kontrowersji. Kamil Bermes podkreśla: "Bogate dzieciaki mogą być dosyć kontrowersyjne, zależy też jak to zmontowali, bo starałem się pokazać jak najwięcej prawdziwego siebie, ale wiadomo że czasem trzeba było zrobić coś 'pod kamerę' żeby wywołać w odbiorcy jakieś emocje."

Młody producent przyznaje, że jest lekko zestresowany przed premierą swoich występów, ale także pełen nadziei co do ostatecznego wydźwięku.

"To mój debiut przed kamerą więc minimalnie się stresuję tym jak wypadłem i jaki będzie finalnie wydźwięk odcinka, ale jak zdecydowali się żeby puścić mój odcinek jako premierowy w 6. sezonie to myślę że nie będzie źle" - dodaje Bermes.

Zapraszamy więc wszystkich do śledzenia przygód Kamila Bermesa na ekranach telewizorów już w kwietniu!

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:10
Szybkie i zdecydowanie działanie policjantów z komisariatu w Bogatyni pozwoliło najpierw odnaleźć mężczyznę, który był w kryzysie emocjonalnym, a następnie uratować jego życie. 39-latek trafił do szpitala, gdzie otrzymał specjalistyczną pomoc.
fot. KPP Zgorzelec

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:06
W niedzielne popołudnie, na drodze wojewódzkiej 350 doszło do śmiertelnego wypadku motocyklisty. Zginął 22-letni mieszkaniec województwa lubuskiego.

Zobacz również