NaStyku.pl

Wystawco, zaprezentuj swoje produkty na jarmarku!

Zajmujesz się wytwarzaniem lokalnych produktów? A może sztuką ludową lub rękodzielnictwem? Dobrze się składa! Każdy artysta, rzemieślnik i producent regionalnej żywości może stanąć ze straganem podczas II Jarmarku Wielkanocnego w Miejskim Domu Kultury.
Czas pomyśleć o wielkanocnych stroikach. | Grafika UM Zgorzelec
Czas pomyśleć o wielkanocnych stroikach. | Grafika UM Zgorzelec

Trwają przygotowania do drugiego zgorzeleckiego Jarmarku Wielkanocnego. Pierwsza edycja okazała się "strzałem w dziesiątkę", a hol Miejskiego Domu Kultury zapełnił się wystawcami i kupującymi, którzy mieli świetną okazję do zaopatrzenia się w wielkanocne dekoracje, kraszanki, stroiki i palmy. Nie inaczej ma być także w tym roku.

Organizatorzy zapraszają zarówno mieszkańców Zgorzelca i okolicznych miejscowości, jak i wystawców (producentów zdrowej regionalnej żywności, rękodzielników, koła gospodyń oraz stowarzyszenia działające w okolicznych partnerstwach lokalnych). Niech jarmarkowe kramy wypełnią się ręcznie zdobionymi pisankami, oryginalnymi stroikami, palmami wielkanocnymi, nietuzinkowymi zabawkami, ozdobami z papieru… Słowem: wszystkim, co jest przygotowane do cudownych Świąt Wielkanocnych. Zgłoszenia wystawców są przyjmowane telefonicznie pod numerem telefonu: 75 77 52 415 do piątku, 16 marca. Kontakt jest możliwy także poprzez e-mail: mdk@zgorzelec.com.

Jarmark Wielkanocny, sobota 24 marca, od godziny 12.00 do 18.00, Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu przy ul. Parkowej 1.

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również