NaStyku.pl

W Starym Zawidowie i Wielichowie powstanie sieć wodociągowa wraz z przyłączami

Jak informuje Wójt Gminy Sulików, Robert Starzyński - w Starym Zawidowie i Wielichowie powstanie sieć wodociągowa wraz z przyłączami. Właśnie została podpisana umowa z wyłonionym w drodze przetargu wykonawcą.
UG Sulików
UG Sulików

Jak informuje Robert Starzyński, wójt Gminy Sulików, 11 października podpisał umowę z wykonawcą na realizację dużej inwestycji, jaką jest budowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami w miejscowościach Stary Zawidów i Wielichów. Budową zajmie się Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracji „MELIOBUD” Sp. z o.o. z Nowogrodźca.

Na realizację inwestycji Gmina Sulików pozyskała środki z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w wysokości ponad 8,5 mln zł. Zgodnie z założeniem w Starym Zawidowie i Wielichowie powstanie sieć wodociągowa wraz z przyłączami.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również