NaStyku.pl

Ukradł z pola dwa ule. Teraz 19-latek stanie przed sądem

Zgorzeleccy policjanci ustalili i zatrzymali 19-latka, który z pola znajdującego się na terenie gminy Zgorzelec, ukradł dwa ule. Mienie udało się odzyskać, a pszczoły wróciły do właściciela.
fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne
fot. Pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy NYSA z Wydziału Kryminalnego podjęli działania mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy kradzież dwóch uli. Do przestępstwa doszło na terenie gminy Zgorzelec. Wartość skradzionego mienia pokrzywdzony wycenił na ponad 2 tysiące złotych.

W wyniku przeprowadzonych czynności operacyjnych i procesowych funkcjonariusze zatrzymali 19-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzewanego o to przestępstwo oraz odzyskali skradzione ule wraz z pszczołami, które wróciły do właściciela - informuje kom. Agnieszka Goguł, oficer prasowy KPP w Zgorzelcu.

Zatrzymany na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszał zarzut do którego się przyznał. Teraz za kradzież cudzego mienia grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz też: 

Zgorzelec: Pijany kierowca uciekał przed policją. Uderzył w ogrodzenie. Teraz stanie przed sądem

Zgorzelec: Świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Strażaka

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również