NaStyku.pl

Świetny start zawodników UKS Warrior

Udany występ w Grand Prix Wielkopolski odnotowali nasi sportowcy. Zgorzeleccy taekwondziści wywalczyli trzy złote medale oraz srebrny krążek.
fot. UKS Warrior Zgorzelec
fot. UKS Warrior Zgorzelec

Młodzi zawodnicy z UKS Warrior Zgorzelec na podium

Świetną formę w turnieju zaprezentowali juniorka Kornelia Sikora oraz młodzicy Franciszek Hryniewiecki i Filip Wodniak, którzy uplasowali się na pierwszym stopniu podium. Debiutujący w kategorii juniora Filip Wiśniewski uległ w finale na punkty bardziej doświadczonemu rywali i zdobył srebro. Pomimo ambitnej postawy Kacper Brzozowski znalazł się poza strefą medalową.

Taekwondziści ze Zgorzelca dobrze rokują na przyszłość 

W trzeciej edycji Grand Prix Wielkopolski zorganizowanej w Jarocinie rywalizowało ponad 420 zawodników.

Klubowicze w ostatnich zawodach potwierdzili znakomite przygotowanie. Wiele wygranych walk oraz zdobyte doświadczenia dobrze rokują na przyszłość. Już niedługo przed naszymi sportowcami kolejne starty w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Pucharze Polski – skomentował trener Wojciech Pawłowski.

Udział w turnieju był możliwy dzięki środkom Gminy Miejskiej Zgorzelec oraz PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S. A.

fot. UKS Warrior Zgorzelec (8)

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również