NaStyku.pl

Spotkanie w sieci Senior Online - zgorzeleccy policjanci zapraszają

Zapraszamy wszystkich seniorów na kolejne spotkanie z cyklu "Senior Online", które odbędzie się 3 kwietnia o godzinie od 9.00 na kanale Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu w serwisie YouTube.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Koncepcja "Senior Online" to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo we wszystkich jednostkach powiatowych województwa w jednym czasie, których celem jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby starsze stają się ofiarami przestępstwa.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu zgorzeleckiego na kolejne spotkanie z cyklu "Senior Online", które odbędzie się 6 lutego o godzinie od 9.00 na profilu Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu w serwisie YouTube. 

Poniżej link do spotkania. Po kliknięciu zostaniesz przekierowany na stronę YouTube.

LINK pod adresem: https://youtube.com/live/Bk9vIJCy7qQ?feature=share

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Maszynista

OGŁOSZENIE O NABORZE DO PRACY: MASZYNISTA ZUW

Życie
czwartek, 16 maja 2024, 18:36
W związku z wakatem w Zakładzie Uzdatniania Wody, Zarząd Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji „Nysa” Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko: Maszynista ZUW

Zobacz również

Woda w kulturze i sztuce
Życie
środa, 15 maja 2024, 11:47

Woda w kulturze i sztuce

Woda od zawsze fascynowała ludzi i miała ogromne znaczenie w...