NaStyku.pl

Śniadeccy szkołą olimpijczyków

Dobre przygotowanie do Olimpiady Historycznej wymaga zapamiętania dużej ilości faktów i dat, ale nie tylko.
LO w Zgorzelcu
LO w Zgorzelcu

To przede wszystkim dogłębne zrozumienie procesów historycznych i ich wzajemnych związków oraz umiejętność pisania długich wypracowań i wypowiadania się w sposób profesjonalny i przekonujący.

Te niezwykłe umiejętności pozwoliły uczniowi LO im. Braci Śniadeckich w Zgorzelcu – Janowi Małeckiemu z klasy 1B na na osiągnięcie wspaniałego wyniku – II miejsce w etapie okręgowym i awans do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Historycznej. Uczeń klasy I, który dopiero rozpoczął swoją przygodę z liceum, już święci triumfy jako olimpijczyk (kilka tygodni temu awansował do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności).

Gratulujemy i życzymy dalszych wspaniałych sukcesów!

Za wsparcie i nieustającą motywację do zdobywania wiedzy dziękujemy Panu Tomaszowi Mańkowskiemu, opiekunowi olimpijczyków.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również