NaStyku.pl

Smart Park - tak będzie nazywał się nowy park handlowy, który powstanie w Zgorzelcu

Jak się okazuje w każdej plotce jest ziarno prawdy. O tej inwestycji mieszkańcy Zgorzelca mówili od kilku miesięcy. Jak się okazuje nowy park handlowy nie powstanie w miejscu byłego Supeco, a tuż obok sklepu Aldi.
fot. mat. inwestora
fot. mat. inwestora

O nowej inwestycji informuje portal investmap.pl. Budrem i Smart Park planują budowę parku handlowego w Zgorzelcu. Inwestycja uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę, a rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na II kwartał 2023 roku.

Wśród najemców mają znaleźć się takie sklepy jak Pepco, Rossmann, Dealz, Kakadu Zoo, Tedi, kolejny Sinsay oraz salon Orange.

Smart Park Zgorzelec stanie na działce przy ul. Księdza Jana Kozaka, w sąsiedztwie funkcjonujących sklepów Lidl i Aldi oraz największego skupiska osiedli mieszkaniowych w mieście. Park handlowy oferować będzie szeroki wybór sklepów i usług skierowanych do mieszkańców Zgorzelca, Görlitz i okolicznych miejscowości. 

– Wspólna inwestycja Smart Park i Budrem to ważny impuls dla rozwoju gospodarczego regionu oraz poprawy jakości życia okolicznych mieszkańców. Obiekt nie tylko zapewni dostęp do bogatej oferty handlowej oraz usługowej, ale również wygeneruje nowe miejsca pracy oraz przyczyni się do wzrostu dochodów miasta – podkreśla Paweł Żerański – twórca sieci Smart Park.

Inwestycja Smart Park i Budrem będzie realizowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Projekt zakłada między innymi zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które pozwolą na istotne zmniejszenie zużycia energii.

Za przygotowanie koncepcji komercyjnej, wynajem powierzchni oraz przeprowadzenie procedur administracyjnych dla wszystkich projektów Smart Park odpowiada firma RG-Leasing.

RG-Leasing specjalizuje się w kompleksowej obsłudze rynku nieruchomości komercyjnych na wszystkich etapach realizacji inwestycji. Firma świadczy profesjonalne usługi, począwszy od przeprowadzania analiz doradczych, studium wykonalności projektów, weryfikacji rynku, koordynację i obsługę procesu komercjalizacji, poprzez realizację i nadzór procesu inwestycyjnego wraz z późniejszą obsługą w zakresie Asset Management oraz przeprowadzaniem transakcji kupna a także sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

 

 

 

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Shutterstock

Nowoczesne terapie szansą dla pacjentek z rakiem piersi

Życie
poniedziałek, 29 maja 2023, 09:54
Z Krajowego Rejestru Nowotworów wynika, że rak piersi to najczęściej występujący nowotwór złośliwy u kobiet - stanowi 23 proc. wszystkich nowotworów w tej grupie chorych.

Zobacz również