NaStyku.pl

Przed nami Dni Zgorzelca! Na scenie m.in. Verba i Lanberry. Sprawdź pełen program na 24-25 czerwca

W ostatni weekend czerwca czekają nas Dni Zgorzelca 2023. Na mieszkańców w dniach 24-25 czerwca będzie czekać mnóstwo atrakcji, koncertów i wydarzeń towarzyszących.
fot. Organizator
fot. Organizator

Serdecznie zapraszamy mieszkańców i gości na występy z okazji święta naszego miasta. W dniach 24-25 czerwca Amfiteatr przy Miejskim Domu Kultury ożywią huczne obchody Dni Zgorzelca. Nie zabraknie atrakcji!

Na scenie pojawią się gwiazdy polskiej sceny muzycznej oraz lokalni artyści. Podczas tegorocznych Dni Zgorzelca wystąpią artyści znani – Lanberry, VERBA, Rubens, jak i wschodzący – GooseBumps, Antonina, czy też projekt muzyczny założony przez Aleksandrę Kosiorek i Mikołaja Suchanka pod nazwą Lunart.

Będzie trochę amerykańskiego rockandrolla w wykonaniu Szulerów i dużo światowych szlagierów, które zagra formacja Sax Brass Band. Na scenie, jak co roku, pojawią się również najlepsi zgorzeleccy sportowcy. Tradycyjnym punktem imprezy będą stoiska handlowe, gastronomiczne oraz park rozrywki dla dzieci.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. J.Droś

Sukces młodzieży z MDP Ruszów w OTWP

Życie
czwartek, 13 czerwca 2024, 09:42
W dniach 8-9 czerwca 2024 w Gąsawie i Biskupinie (woj. kujawsko – pomorskie) odbył się 46 finał centralny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom”.

Zobacz również