NaStyku.pl

Pomóż Grzegorzowi w walce z glejakiem mózgu. Tak niewiele zostało by wygrać!

Usłyszeć taką diagnozę nie jest łatwo. Walczyć z glejakiem mózgu jeszcze trudniej. Tym bardziej jeśli terapia nie jest refundowana przez NFZ. Pan Grzegorz od 3 lat próbuje pokonać raka. Możemy mu pomóc, liczy się każda złotówka.
arch. prywatne
arch. prywatne

Pan Grzegorz od 3 lat walczy z glejakiem mózgu. Skontaktował się z naszą redkacją z prośbą o pomoc w zbiórce na kolejny cykl leczenia. Jest bliski zwycięstwa i powrotu do zdrowia ale terapia, której musiał się poddać jest kosztowna i nie refundowana przez NFZ. Liczy się każda złotówka. Czy mieszkańcy Zgorzelca pomogą mu pokonać raka? 

Piszę do Was z apelem o pomoc. Od 2 lat walczę z glejakiem (guzem mózgu). Dowiedziałem się o nim przez przypadek dokładnie w roczek mojej córeczki. Niestety NFZ nie refunduje  mojego leczenia, gdyż glejak II stopnia z tym umiejscowieniem nie jest na liście chorób kwalifikujących się do refundacji. W ciągu tych 2 lat wydałem już ze swoich prywatnych pieniędzy około 600 tyś. zł. Większość kwoty udało mi się zebrać wśród rodziny, przyjaciół, kolegów z pracy oraz zaprzyjaźnionych firm. Niestety obecnie moje możliwości się wyczerpały.(...) Głupio jest prosić o pieniądze, ale to moja jedyna szansa na powrót do zdrowia i normalnego życia. Zwłaszcza, że mam dla kogo żyć, dla żony i cudownej trzyletniej córki. Większość z nas bierze udział w różnych akcjach dobroczynnych. Jeśli możesz pomóc nawet symboliczną złotówką będę bardzo wdzięczny. Każdy grosz się liczy. Wierzę że dobro powraca i że razem możemy więcej - pisze Pan Grzegorz na stronie swojej zbiórki. 

Do zebrania zostało nieco ponad 63 tys. złotych, a guz Pana Grzegorza w ciągu kilku lat walki znacznie się zmniejszył. Zostało go tylko 4 procent. To naprawdę nie dużo ale to też najtrudniejszy etap do pokonania. 

To co zostało, to sam rdzeń guza. Czyli to, z czym najtrudniej walczyć. Dlatego słabiej zareagował na lek. Lekarz zalecił kontynuację terapii. Bo ona działa. Guz z badania na badanie maleje. Ma być teraz atakowany silniejszą dawką, podawaną 12 razy w odstępach 3 tygodni, co daje ok 9 miesięcy terapii - informuje Pan Grzegorz. 

Jeśli chcesz pomóc mu w walce, która jest już tak bliska zwycięstwa wejdź na stronę zbiórki Pomagamy.pl Walka Grzegorza z glejakiem i wpłać chociaż złotówkę. Każda, najmniejsza kwota się liczy. 

Dziękujemy w imieniu Pana Grzegorza oraz naszej redakcji. 

Polecamy: 

Zgorzelec: Park Paderewskiego tonie w zieleni! Jest naprawdę pięknie

Jubileuszowy koncert Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów. Gościem specjalnym był Jacek Wójcicki

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Maszynista

OGŁOSZENIE O NABORZE DO PRACY: MASZYNISTA ZUW

Życie
czwartek, 16 maja 2024, 18:36
W związku z wakatem w Zakładzie Uzdatniania Wody, Zarząd Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji „Nysa” Sp. z o.o. ogłasza nabór na stanowisko: Maszynista ZUW

Zobacz również

Woda w kulturze i sztuce
Życie
środa, 15 maja 2024, 11:47

Woda w kulturze i sztuce

Woda od zawsze fascynowała ludzi i miała ogromne znaczenie w...