NaStyku.pl

Pogoda na wtorek dla Zgorzelca, Bogatyni, Pieńska i Węglińca

Przed nami ciepły ale deszczowy wtorek w powiecie zgorzeleckim. Sprawdź szczegółową prognozę pogody dla Zgorzelca, Bogatyni, Pieńska i Węglińca.
fot. Pixabay
fot. Pixabay

Prognoza pogody dla Zgorzelca

Wtorek w Zgorzelcu zapowiada się ciepło ale pochmurnie i z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura w ciągu dnia osiągnie maksymalnie 11 stopni Celsjusza, a odczuwalna 9. Wiatr osiągnie prędkość 14 km/h. Wilgotność powietrza wyniesie 73 %. Ciśnienie 1016 hPa. Biomet będzie niekorzystny.

Prognoza pogody dla Bogatyni

Wtorek w Bogatyni zapowiada się z umiarkowanym zachmurzeniem ale przelotymi opadami deszczu. Temperatura w ciągu dnia osiągnie maksymalnie 12 stopni Celsjusza, a odczuwalna 13. Wiatr osiągnie prędkość 4 km/h. Ciśnienie 1016 hPa. Wilgotność powietrza wyniesie 77 %. Biomet będzie niekorzystny.

Prognoza pogody dla Pieńska

Wtorek w Pieńsku zapowiada się z umiarkowanym zachmurzeniem i przelotnymi opadami deszczu. Temperatura w ciągu dnia osiągnie maksymalnie 11 stopni Celsjusza, a odczuwalna 10. Wiatr osiągnie w porywach prędkość 14 km/h. Ciśnienie powietrza 1016 hPa. Wilgotność powietrza wyniesie 69 %. Biomet będzie niekorzystny. 

Prognoza pogody dla Węglińca

Wtorek w Węglińcu zapowiada się z umiarkowanym zachmurzeniem i przelotymi opadami deszczu. W ciągu dnia temperatura osiągnie maksymalnie 11 stopni Celsjusza, a odczuwalna 10. Wiatr osiągnie prędkość 14 km/h. Wilgotność powietrza 69 %. Ciśnienie 1016 hPa. Biomet będzie niekorzystny. 

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:10
Szybkie i zdecydowanie działanie policjantów z komisariatu w Bogatyni pozwoliło najpierw odnaleźć mężczyznę, który był w kryzysie emocjonalnym, a następnie uratować jego życie. 39-latek trafił do szpitala, gdzie otrzymał specjalistyczną pomoc.
fot. KPP Zgorzelec

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:06
W niedzielne popołudnie, na drodze wojewódzkiej 350 doszło do śmiertelnego wypadku motocyklisty. Zginął 22-letni mieszkaniec województwa lubuskiego.

Zobacz również