NaStyku.pl

Otwarcie nowo wyremontowanej świetlicy w DPS “Jutrzenka”

W ramach darowizny przekazanej przez Fundację Castorama oraz Fundację PGE Stowarzyszenie na rzecz wspierania Domu Pomocy Społecznej „Jutrzenka” w Zgorzelcu wyremontowało pomieszczenie terapii zajęciowej wraz z jadalnią.
fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

Dzięki otrzymanemu wsparciu finansowemu przeznaczonego na realizację projektu,  zapewniono dobry i godny standard dla osób korzystających na co dzień z pomieszczenia tzw. świetlicy.

W otwarciu uczestniczyli mieszkańcy „Jutrzenki”, a także Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, który wraz z dyrektor DPS Anną Czerwińską oraz pracownikami dokonali uroczystego przecięcia wstęgi.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również