NaStyku.pl

Miała cztery zakazy prowadzenia pojazdów a i tak wsiadła za kierownicę

Najwyraźniej ten środek zapobiegawczy jest mało skuteczny bo jak widać wielu kierowców ma w poważaniu zakaz prowadzenia pojazdów. Kolejnym przykładem jest 42-latka z Bogatyni, która ma ich na swoim koncie cztery.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu, dzielnicowi z Komisariatu Policji w Bogatyni zatrzymali do kontroli drogowej na jednej z ulic w mieście kierującą pojazdem marki Volkswagen. 43-latka od marca posiada cztery zakazy kierowania pojazdami. Funkcjonariusze poinformowali kobietę o konsekwencjach, jakie poniesie za złamanie zakazu i zakazali dalszego kierowania samochodem.

Jednak już kilka godzin później, około 23:30, policjanci z Referatu Prewencji bogatyńskiego komisariatu ponownie zatrzymali kobietę. Tym razem kierowała pojazdem marki Audi.

Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Może jej grozić do 5 lat więzienia. 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również