NaStyku.pl

Karkonosze: W Jeżowie Sudeckim spadł lotniarz

O dużym szczęściu może mówić mężczyzna, który podczas podchodzenia do lądowania stracił panowanie nad lotnią i spadł na ziemię doznając złamania kończyny i ogólnych potłuczeń.
fot. zdjęcie ilustracyjne
fot. zdjęcie ilustracyjne

Do wypadku doszło w minioną sobotę w rejonie Góry Szybowcowej w Jeżowie Sudeckim. Mężczyzna sam zadzwonił po pogotowie. Straż i policję wezwali ponadto świadkowie wypadku. Pechowego lotniarza na szczęście udało się szybko odnaleźć. Na miejscu okazało się, że doznał złamania ręki oraz ogólnych potłuczeń, jednak pomimo upadku ze sporej wysokości urazy nie stanowią większego zagrożenia dla życia mężczyzny.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że lotniarz miał kłopoty z utrzymanie prawidłowego toru lotu już podczas podchodzenia do lądowania, w końcu stracił kontrolę nad lotnią i spadł na ziemię.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. J.Droś

Sukces młodzieży z MDP Ruszów w OTWP

Życie
czwartek, 13 czerwca 2024, 09:42
W dniach 8-9 czerwca 2024 w Gąsawie i Biskupinie (woj. kujawsko – pomorskie) odbył się 46 finał centralny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom”.

Zobacz również