NaStyku.pl

Karkonosze: W Jeżowie Sudeckim spadł lotniarz

O dużym szczęściu może mówić mężczyzna, który podczas podchodzenia do lądowania stracił panowanie nad lotnią i spadł na ziemię doznając złamania kończyny i ogólnych potłuczeń.
fot. zdjęcie ilustracyjne
fot. zdjęcie ilustracyjne

Do wypadku doszło w minioną sobotę w rejonie Góry Szybowcowej w Jeżowie Sudeckim. Mężczyzna sam zadzwonił po pogotowie. Straż i policję wezwali ponadto świadkowie wypadku. Pechowego lotniarza na szczęście udało się szybko odnaleźć. Na miejscu okazało się, że doznał złamania ręki oraz ogólnych potłuczeń, jednak pomimo upadku ze sporej wysokości urazy nie stanowią większego zagrożenia dla życia mężczyzny.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że lotniarz miał kłopoty z utrzymanie prawidłowego toru lotu już podczas podchodzenia do lądowania, w końcu stracił kontrolę nad lotnią i spadł na ziemię.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. Shutterstock

Nowoczesne terapie szansą dla pacjentek z rakiem piersi

Życie
poniedziałek, 29 maja 2023, 09:54
Z Krajowego Rejestru Nowotworów wynika, że rak piersi to najczęściej występujący nowotwór złośliwy u kobiet - stanowi 23 proc. wszystkich nowotworów w tej grupie chorych.

Zobacz również