NaStyku.pl

Dwa motocykle skradzione na terenie Niemiec, zostały odnalezione na terenie Bogatyni

Policjanci z Bogatyni odnaleźli dwa motocykle pochodzące z kradzieży na terenie Niemiec. Jednoślady zostały skradzione dzień wcześniej, a ich łączna wartość wyniosła ponad 10 tysięcy złotych.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni w wyniku pracy operacyjnej ustalili miejsce, gdzie przechowywane są dwa motocykle pochodzące z kradzieży. Oba jednoślady zostały skradzione dzień wcześniej z terenu Niemiec.

Podjęte w tej sprawie działania skutkowały zabezpieczeniem motocykli marki Yamaha i Hyosung oraz zatrzymaniem dwóch mężczyzn podejrzewanych o ich kradzież. 

23 i 41-latek trafili do bogatyńskiego komisariatu, a odzyskane motocykle na policyjny parking.

Na podstawie zebranych dowodów obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty za kradzież jednośladów, których łączna wartość wyniosła ponad 10 tysięcy złotych.

Teraz za popełnione przestępstwa może im grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:10
Szybkie i zdecydowanie działanie policjantów z komisariatu w Bogatyni pozwoliło najpierw odnaleźć mężczyznę, który był w kryzysie emocjonalnym, a następnie uratować jego życie. 39-latek trafił do szpitala, gdzie otrzymał specjalistyczną pomoc.
fot. KPP Zgorzelec

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:06
W niedzielne popołudnie, na drodze wojewódzkiej 350 doszło do śmiertelnego wypadku motocyklisty. Zginął 22-letni mieszkaniec województwa lubuskiego.

Zobacz również