NaStyku.pl

Cała Polska obniży swoje ceny o połowę!

Zapraszamy do przyłączenia się do siódmej edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”, która odbędzie się 22-24 listopada 2019 r. Weź udział i wypromuj swoją ofertę hotelową, gastronomiczną, czy kulturową.
W dniach 22-24.11.2019 cała Polska obniży swoje ceny o połowę!
W dniach 22-24.11.2019 cała Polska obniży swoje ceny o połowę!

W ten sposób zapewnisz sobie dodatkowe korzyści również poza głównym sezonem turystycznym. Przygotowując okazyjne oferty, dotrzesz do znacznie większej grupy polskich i zagranicznych turystów.

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to ogólnopolska akcja promocyjna, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak również do osób prywatnych, które w określony przez organizatora weekend mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi turystyczne w całym kraju. Głównym celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie turystów skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym. Co ważne, jesienna edycja będzie pierwszą, podczas której Polska Organizacja Turystyczna zaprosi do udziału również turystów z Niemiec, Czech, Słowacji, Ukrainy, Rosji, Norwegii i Szwecji.

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to doskonała szansa dla całej branży turystycznej aby zwłaszcza w okresie niskiego sezonu, wypromować swoją ofertę kulturową, hotelową czy gastronomiczną poprzez przygotowanie jak największej liczby pakietów promocyjnych i tym samym na dotarcie do jeszcze większej grupy odbiorców. W ostatniej, szóstej edycji akcji wzięło udział ponad 182 000 turystów, a 894 partnerów zgłosiło swoje oferty.

Organizatorami „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Aby zgłosić udział należy wypełnić elektroniczny formularz znajdujący się na stronie https://polskazobaczwiecej.pl/, termin przesyłania zgłoszeń 13.10.2019 r.

Aktualna ocena: 1,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również