NaStyku.pl

Bolesławieccy policjanci proszą o pomoc. Mężczyzna przywłaszczył paczkę

Bolesławieccy policjanci publikują wizerunek podejrzanego o przywłaszczenie paczki z paczkomatu na ulicy Wesołej w Bolesławcu. Jeżeli ktoś zna mężczyznę widocznego na zdjęciach proszony jest o kontakt z policją.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia paczki ze skrytki paczkomatu znajdującego na ulicy Wesołej w Bolesławcu. Osoba widoczna na zdjęciach przechodząc obok paczkomatu zauważyła otwartą skrytkę. Wykorzystując łatwy dostęp do cudzego mienia chłopak zabrał przesyłkę o wartości 2300 złotych. 

Jeżeli ktoś zna tożsamość osoby widocznej na publikowanych zdjęciach prosimy o pomoc i kontakt z prowadzącym postępowanie asp. Witold Skrzypczak 
tel. 47 8733 294, dyżurnym KPP w Bolesławcu tel. 47 8733 200 i 201 lub na e-mail oficer.prasowy@boleslawiec.wr.policja.gov.pl.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. J.Droś

Sukces młodzieży z MDP Ruszów w OTWP

Życie
czwartek, 13 czerwca 2024, 09:42
W dniach 8-9 czerwca 2024 w Gąsawie i Biskupinie (woj. kujawsko – pomorskie) odbył się 46 finał centralny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom”.

Zobacz również