NaStyku.pl

Bogatynia: Zmiana organizacji ruchu w centrum miasta

15 grudniu w Bogatyni, zamknięty będzie odcinek drogi od skrzyżowania ulic: Daszyńskiego-Pocztowa-Armii Krajowej do skrzyżowania ulic: Daszyńskiego- Władysława Andersa.
fot. Google Maps
fot. Google Maps

Jak informuje Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Bogatyni, 15 grudnia w centrum miasta nastąpi zmiana organizacji ruchu. Ma to związek z demontażem uszkodzonej bramownicy oznakowania drogi gminnej w Bogatyni przy ul. Daszynskiego. 

Zamknięty będzie odcinek drogi od skrzyżowania ulic: Daszyńskiego-Pocztowa-Armii Krajowej do skrzyżowania ulic: Daszyńskiego- Władysława Andersa. Prace potrwają w godzinach od 7.00 do 15.00. 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również