NaStyku.pl

Bogatynia: Wyniósł towar ze sklepu o wartości 3,5 tys. złotych

Mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego wykorzystując nieuwagę obsługi jednej z drogerii na terenie miasta wyniósł towar o łącznej wartości ponad 3,5 tysiąca złotych.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z komisariatu policji w Bogatyni wytypowali, a następnie zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzieże sklepowe.

W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze udowodnili 31-letniemu mieszkańcowi powiatu zgorzeleckiego trzy takie przestępstwa. Mężczyzna w jednej z drogerii na terenie miasta wykorzystując nieuwagę obsługi kradł perfumy rożnych marek. Łączna wartość skradzionych pachnideł wyniosła ponad 3,5 tysiąca złotych - informuje kom. Agnieszka Goguł, oficer prasowy KPP w Zgorzelcu.

Zatrzymany przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również