NaStyku.pl

Bogatynia: Ukradł kamerę monitoringu. Wpadł dodatkowo z narkotykami

Policjanci z Bogatyni zatrzymali 31-latka podejrzewanego o posiadanie skradzionej kamery monitoringu. Dodatkowo mundurowi znaleźli przy mężczyźnie narkotyki.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Bogatyni w wyniku pracy operacyjnej ustalili miejsce, gdzie może znajdować się kamera monitoringu skradziona z terenu jednego z Rodzinnych Ogrodów Działkowych na terenie miasta. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zajmowanych przez 31-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego funkcjonariusze odzyskali skradzioną kamerę o wartości tysiąca złotych. Dodatkowo zabezpieczyli woreczki foliowe z suszem roślinnym i krystaliczną substancją, wagę elektroniczną oraz trzy naboje.

Mężczyzna trafił do zgorzeleckiej komendy. Przeprowadzone badania zabezpieczonych substancji wykazały, że była to marihuana i metamfetamina. Na podstawie zebranych dowodów zatrzymany usłyszał zarzut za paserstwo skradzionego mienia oraz za posiadanie środków odurzających i psychotropowych. Dalsza praca policjantów skutkowała zebraniem dowodów wskazujących na udzielanie przez podejrzanego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej narkotyków innym osobom, za co usłyszał prokuratorski zarzut - informuje kom. Agnieszka Goguł, oficer prasowy KPP w Zgorzelcu.

Teraz za popełnione przestępstwa 31-latkowi może grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz też: 

Zgorzelec: Wielu kierowców ignoruje nakaz jazdy w prawo przy ul. Wolności (WIDEO)

Zgorzelec: Naćpany prowadził skradziony samochód

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. J.Droś

Sukces młodzieży z MDP Ruszów w OTWP

Życie
czwartek, 13 czerwca 2024, 09:42
W dniach 8-9 czerwca 2024 w Gąsawie i Biskupinie (woj. kujawsko – pomorskie) odbył się 46 finał centralny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom”.

Zobacz również