NaStyku.pl

Bogatynia: Policjanci odnaleźli skradziony w Niemczech samochód marki Kia

Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni w pustostanie na terenie gminy ujawnili pojazd marki Kia. Jak się okazało samochód został skradziony na terenie Niemiec.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Referatu Kryminalnego bogatyńskiego komisariatu podczas nocnej służby na terenie gminy w jednym z pustostanów ujawnili pojazd marki Kia. Sprawdzenie w dostępnych bazach danych pokazało, że tablice rejestracyjne przypisane są do innego samochodu, a kia pochodzi z kradzieży na terenie Niemiec. 

Pojazd został zabezpieczony na policyjnych parkingu. Po wykonaniu niezbędnych czynności procesowych zostanie wydany właścicielowi, który wycenił jego wartość na 35 tysięcy euro.

Funkcjonariusze prowadzą działania zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia i zatrzymania osób mających związek z tą kradzieżą.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:10
Szybkie i zdecydowanie działanie policjantów z komisariatu w Bogatyni pozwoliło najpierw odnaleźć mężczyznę, który był w kryzysie emocjonalnym, a następnie uratować jego życie. 39-latek trafił do szpitala, gdzie otrzymał specjalistyczną pomoc.
fot. KPP Zgorzelec

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:06
W niedzielne popołudnie, na drodze wojewódzkiej 350 doszło do śmiertelnego wypadku motocyklisty. Zginął 22-letni mieszkaniec województwa lubuskiego.

Zobacz również