NaStyku.pl

Bogatynia: Piła ze znajomym, a później go okradła

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniej mieszkance powiatu zgorzeleckiego za kradzież pieniędzy. Kobieta wspólnie ze swoim partnerem odwiedziła znajomego z którym spożywali alkohol.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Funkcjonariusze z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni w ramach podjętych czynności operacyjnych i procesowych zatrzymali 27-latkę podejrzewaną o kradzież pieniędzy. Kobieta wspólnie ze swoim partnerem spożywała alkohol u znajomego, którego później okradła. Gdy domownik wyszedł do pracy sprawczyni wróciła, weszła do jego mieszkania przez otwarte okno i zabrała 2,2 tysiąca złotych.

Policjanci odzyskali większość skradzionej gotówki. Na podstawie zebranego materiału dowodowego 27-latka usłyszała już zarzut do którego się przyznała. Za popełniony czyn może jej grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również