NaStyku.pl

Bogatynia: Ojciec i syn z zarzutami za kradzież akumulatorów ze stacji nadawczej

Wartość start pokrzywdzony wycenił na 40 tysięcy złotych. 50-latek oraz jego 28-letni syn usłyszeli już zarzuty. Za popełnione przestępstwo może im grozić do 10 lat pozbawienia wolności.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni w wyniku pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali sprawców włamania do stacji nadawczej położonej na terenie gminy. 50-latek oraz jego 28-letni syn ukradli między innymi akumulatory oraz elementy wyposażenia stacji o łącznej wartości 40 tysięcy złotych.  Podjęte w tej sprawie działania skutkowały odzyskaniem znacznej cześć skradzionego mienia.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Teraz za popełnione przestępstwo grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Bogatynia: Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:10
Szybkie i zdecydowanie działanie policjantów z komisariatu w Bogatyni pozwoliło najpierw odnaleźć mężczyznę, który był w kryzysie emocjonalnym, a następnie uratować jego życie. 39-latek trafił do szpitala, gdzie otrzymał specjalistyczną pomoc.
fot. KPP Zgorzelec

Śmiertelny wypadek motocyklisty

Życie
wtorek, 16 kwietnia 2024, 09:06
W niedzielne popołudnie, na drodze wojewódzkiej 350 doszło do śmiertelnego wypadku motocyklisty. Zginął 22-letni mieszkaniec województwa lubuskiego.

Zobacz również