NaStyku.pl

25-lecie działalności Apostolstwa Trzeźwości

W sobotę (16.09.2023 r.) odbyły się uroczyste obchody z okazji 25-lecia działalności Stowarzyszenia „Apostolstwo Trzeźwości”.
fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

Uroczystość zgromadziła członków, darczyńców, przyjaciół i sympatyków organizacji. Był to niezwykle wzruszający dzień pełen inspirujących historii i podziękowań. Podczas jubileuszu prezes stowarzyszenia Leonarda Kochanowska, przedstawiła prezentację, ukazującą drogę, jaką Stowarzyszenie przeszło przez ostatnie 25 lat. Wizualna prezentacja zdjęć przypomniała o osiągniętych sukcesach oraz wyzwaniach. Nie zabrakło też wspomnień o osobach, które dzięki stowarzyszeniu pokonały uzależnienie i zmieniły swoje życie na lepsze. 

Jubileusz Stowarzyszenia Apostolstwo Trzeźwości był również doskonałą okazją do podziękowania wszystkim darczyńcom i wolontariuszom, którzy nie tylko finansowo wspierają organizację, ale także angażują się w jej codzienne działania. Bez ich wsparcia nie byłoby możliwe osiągnięcie tak wielu sukcesów.

Dzięki dotychczasowym osiągnięciom i zaangażowaniu swoich członków, Stowarzyszenie Apostolstwo Trzeźwości ma nadzieję na kolejne lata skutecznego wspomagania i wsparcia osób uzależnionych.

Wśród zaroszonych gości był także Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, Wicestarosta Mirosław Fiedorowicz oraz Członek Zarządu Powiatu Krystyna Radzięta, Burmistrz Miasta Zgorzelec Rafał Gronicz.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na kolejnych 25 lat!

fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu (3)

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. UM Zgorzelec

Złote Gody Państwa Krystyny i Wiesława Nowakiewiczów

Życie
piątek, 01 marca 2024, 09:02
W Urzędzie Stanu Cywilnego swoje Złote Gody świętowali Państwo Krystyna i Wiesław Nowakiewiczowie – para, która złożyła swoje przyrzeczenie małżeńskie 50 lat wcześniej.

Zobacz również