NaStyku.pl

Zatankował, nie zapłacił i odjechał. Policja szuka tego mężczyzny!

Zgorzeleccy policjanci poszukują sprawcy kradzieży paliwa. Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Poinformuj o tym policję.
Mężczyzna podejrzany o kradzież paliwa / fot. KPP Zgorzelec
Mężczyzna podejrzany o kradzież paliwa / fot. KPP Zgorzelec

Mundurowi prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży na jednej ze stacji benzynowych w powiecie zgorzeleckim. Podejrzewany o kradzież jest mężczyzna widoczny na zdjęciu. Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zgorzelcu pod numerem telefonu 75 64 94 255 lub 75 64 94 200 lub osobiście w siedzibie komendy przy ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12 G. 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Symboliczny pogrzeb węgla brunatnego pod oknami Marszałka Województwa Dolnośląskiego - zdjęcie nr 24

Dolnośląski Alarm Smogowy: Brunatne dopalacze z Bogatyni nadal w sprzedaży

Życie
poniedziałek, 21 października 2019, 16:35
Pełnomocnik Rządu ds. Programu „Czyste Powietrze” oraz Dolnośląski Alarm Smogowy wzywają Kopalnię Turów do zaprzestania sprzedaży detalicznej węgla brunatnego. Pod oknami Marszałka Województwa Dolnośląskiego zorganizowali specjalny happening.

Zobacz również