NaStyku.pl

Zatankował, nie zapłacił i odjechał. Policja szuka tego mężczyzny!

Zgorzeleccy policjanci poszukują sprawcy kradzieży paliwa. Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Poinformuj o tym policję.
Mężczyzna podejrzany o kradzież paliwa / fot. KPP Zgorzelec
Mężczyzna podejrzany o kradzież paliwa / fot. KPP Zgorzelec

Mundurowi prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży na jednej ze stacji benzynowych w powiecie zgorzeleckim. Podejrzewany o kradzież jest mężczyzna widoczny na zdjęciu. Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zgorzelcu pod numerem telefonu 75 64 94 255 lub 75 64 94 200 lub osobiście w siedzibie komendy przy ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12 G. 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Odzyskany sprzęt / fot. KPP Zgorzelec

Włamywacze zatrzymani. Czekał na nich właściciel obiektu

Życie
piątek, 29 maja 2020, 09:04
Sporo lat za kratami grozi trzem mężczyznom, którzy dwukrotnie włamali się do jednego ze zgorzeleckich obiektów użytkowych. Za drugim razem właściciel przygotował zasadzkę. Ujął złodziei na gorącym uczynku.

Zobacz również