NaStyku.pl

Wywieś flagę!

2 maja obchodzimy w kraju ustanowiony w 2004 roku Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Święto mające na celu popularyzowanie wiedzy o polskiej tożsamości oraz uczczenie symboli narodowych, w tym w szczególności polskiej flagi.
Biało-czerwona PGE Turów Arena
Biało-czerwona PGE Turów Arena

Zachęcamy, aby podczas nadchodzących świąt majowych, ale także innych świąt państwowych, każdy mieszkaniec Zgorzelca udekorował miejsce swojego zamieszkania flagą narodową.

Miasto Zgorzelec od roku 2007 prowadziło z tej okazji akcję dystrybucji flag narodowych, w ramach której mieszkańcom rozdano już ponad 5500 sztuk. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, z uwagi na sytuację epidemiologiczną akcja rozdawania flag nie będzie mogła być kontynuowana.

Od piątku 30 kwietnia flagi zawisną na latarniach w całym mieście, a w dniach od 1 do 3 maja fasada hali PGE Turów Arena będzie oświetlona biało-czerwoną iluminacją!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Dzień otwarty w Policji | źr. KPP w Zgorzelcu

"Dzień otwarty" w zgorzeleckiej Policji

Życie
wtorek, 18 maja 2021, 09:51
Jeżeli myślicie o służbie w Policji to w najbliższą środę będzie okazja aby osobiście spotkać się z pracownikami Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu i poznać szczegóły rekrutacji.

Zobacz również