NaStyku.pl

Wypadek na DW 296. Subaru w częściach po zderzeniu z BMW

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów osobowych w okolicach Wykrot. Prawdopodobny sprawca, kierowca BMW, zbiegł z miejsca zdarzenia. Jak się okazało, jechał skradzionym autem.
Wypadek na DW 296 / fot.: Facebook OSP Czerwona Woda
Wypadek na DW 296 / fot.: Facebook OSP Czerwona Woda

10 lutego około godziny 8.36 na DW 296 na trasie Godzieszów – Żagań osobowe BMW zderzyło się z terenowym Subaru. Siła zderzenia pojazdów była tak duża, że jeden z nich rozerwało na części. 31-letni kierowca terenówki został przewieziony do szpitala w Zgorzelcu, natomiast jego 24-letnia pasażerka została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Legnicy. Oboje są mieszkańcami powiatu nowosądeckiego.

Prawdopodobny sprawca wypadku, kierowca BMW, zbiegł z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze ustalają przyczyny wypadku i szukają sprawcy. Na miejscu pracuje pies policyjny.

fot.: Facebook OSP Czerwona Woda

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zaakceptuj Twój e-PIT na podatki.gov.pl do 30 kwietnia

Termin na składanie rocznych deklaracji PIT za 2018 r. mija 30 kwietnia

Życie
czwartek, 18 kwietnia 2019, 08:41
Zostały już tylko 2 tygodnie, aby w usłudze Twój e-PIT zaakceptować albo odrzucić PIT za 2018 r. Jeśli do 30 kwietnia nie zrobisz tego oraz nie rozliczysz się w inny sposób, to urząd skarbowy uzna przygotowany dla ciebie e-PIT za złożony.
9. Wielkanocny Bieg dla Jaj

Wielkanocny Bieg dla Jaj 2019… dla Igora

Życie
środa, 17 kwietnia 2019, 15:22
W sobotę, 27 kwietnia, w samo południe wystartuje 9. Bieg dla Jaj. Będzie bieg, spływ kajakowy, koncerty, malowanie buziek, zawody dla najmłodszych i wiele, wiele innych atrakcji. Dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie 7-letniego Igora.

Zobacz również

Zabezpieczone przez policję narkotyki i pieniądze / fot. KPP Zgorzelec
Życie
środa, 17 kwietnia 2019, 11:09

Trzymała w domu narkotyki

Kryminalni zatrzymali 36-latkę, która przechowywała w mieszkaniu środki psychotropowe. Była...