NaStyku.pl

Wypadek na DW 296. Subaru w częściach po zderzeniu z BMW

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów osobowych w okolicach Wykrot. Prawdopodobny sprawca, kierowca BMW, zbiegł z miejsca zdarzenia. Jak się okazało, jechał skradzionym autem.
Wypadek na DW 296 / fot.: Facebook OSP Czerwona Woda
Wypadek na DW 296 / fot.: Facebook OSP Czerwona Woda

10 lutego około godziny 8.36 na DW 296 na trasie Godzieszów – Żagań osobowe BMW zderzyło się z terenowym Subaru. Siła zderzenia pojazdów była tak duża, że jeden z nich rozerwało na części. 31-letni kierowca terenówki został przewieziony do szpitala w Zgorzelcu, natomiast jego 24-letnia pasażerka została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Legnicy. Oboje są mieszkańcami powiatu nowosądeckiego.

Prawdopodobny sprawca wypadku, kierowca BMW, zbiegł z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze ustalają przyczyny wypadku i szukają sprawcy. Na miejscu pracuje pies policyjny.

fot.: Facebook OSP Czerwona Woda

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Prokuratura Okręgowa w Jelenij Górze

Przemycał narkotyki z Holandii

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 19:26
Narkotyki o czarnorynkowej wartości około pół miliona złotych nie trafią na polski rynek. W areszcie osadzono Michała J., który przywiózł z Holandii blisko 10 kg ziela konopi innych niż włókniste, prawie 100 g żywicy konopi i ponad 50 g kokainy.
Zdjęcie poglądowe placu zabaw z urządzeniami sprawnościowymi

Otwarta Strefa Aktywności w Sulikowie

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 13:09
Jeszcze w tym roku przy istniejącym placu zabaw w Sulikowie zostanie wybudowana "Otwarta Strefa Aktywności". Gmina Sulików pozyskała środki zewnętrzne w wysokości 50 tys. zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zobacz również

Policja
Życie
środa, 22 maja 2019, 09:47

Pościg za kierowcą VW

Uciekał przed policją, brawurową jazdą stwarzał zagrożenie dla innych uczestników...