NaStyku.pl

Wolne miejsca w DPS „Jutrzenka” w Zgorzelcu

Dom Pomocy Społecznej „Jutrzenka” w Zgorzelcu, informuje, że posiada wolne miejsca. Profil Domu przeznaczony jest dla osób przewlekle somatycznie chorych i w podeszłym wieku.
DPS "Jutrzenka" w Zgorzelcu / fot. DPS "Jutrzenka"
DPS "Jutrzenka" w Zgorzelcu / fot. DPS "Jutrzenka"

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców przestrzegane są zasady reżimu sanitarnego. Warto podkreślić, że mieszkańcy jak i większość personelu zostało już zaszczepionych przeciwko chorobie zakaźnej COVID-19.  

Zalety DPS „Jutrzenka” w Zgorzelcu:

  • Dom zapewnia indywidualizację, intymność, nieskrępowany rozkład dnia, możliwość wyboru oraz tolerancję wierzeń, przekonań, kontaktów.
  • Ogromnym atutem Domu jest jego położenie i otoczenie, w cichej dzielnicy, z dala od ruchliwych ulic, z pięknie zagospodarowanym placem i przyległym terenem. 
  • Także przestrzeń wewnętrzna jednostki jest przyjazna dla mieszkańców, wielość pomieszczeń z których korzystają oraz pokoje mieszkalne są duże i przestrzenne, co ułatwia przemieszczanie się i daje poczucie swobody i nieskrępowania.
  • Oferowane zajęcia terapeutyczne dla mieszkańców są przez nich mile widziane. Kadra terapeutek i fizjoterapeutek prowadzi specjalne programy terapeutyczne, które pozwalają mieszkańcom miło spędzić czas ale i pozwalają na rozwój intelektualny i fizyczny.
  • Kolejnym atutem Domu jest jego kadra opiekuńcza, która ma dobrą opinię medialną, nie zdarzyły się żadne sytuacje, które podważyłyby zaufanie do świadczonej przez nich opieki. Kadra ta udowodniła to zwłaszcza w okresie epidemii oraz kwarantanny związanej  z nią, nikt z załogi nie okazał obaw lecz bardzo odważnie podejmował wszystkie niezbędne działania w celu ochrony mieszkańców przed najgorszym
  • Dobre wyniki wszelkich kontroli świadczą również o tym, że jednostka zapewnia bezpieczeństwo i spokój prowadzonych usług i można mieć zaufanie do kadry opiekującej się jej mieszkańcami.

Szczegółowych informacji w sprawie przyjęcia do naszego DPS-u udzielają pracownicy socjalni tel. 75 649-16-39 lub Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zgorzelcu 75-77-615-05, 75-77-55-587 wew. 26.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również