NaStyku.pl

Weekend za pół ceny na zgorzeleckim basenie

Dzisiaj rozpoczyna się czwarta edycja akcji "Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny". Do niedzieli mieszkańcy oraz turyści mogą skorzystać z ofert obiektów sportowo-rekreacyjnych, muzeów, teatrów i hoteli, które oferują swoje usługi za połowę ceny.
W weekend mieszkańcy oraz turyści będą mogli skorzystać z pływalni Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Zgorzelcu. fot.:UM Zgorzelec
W weekend mieszkańcy oraz turyści będą mogli skorzystać z pływalni Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Zgorzelcu. fot.:UM Zgorzelec

"Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny" to akcja, którą zna każdy, kto lubi aktywnie spędzać wolny czas, poznawać nowe miejsca i smaki. Celem tej inicjatywy, organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, jest promowanie wyjazdów nie tylko w lecie, ale przez cały rok. Do podróżowania i korzystania z ofert aktywnego spędzania czasu mają skłonić duże obniżki cen hoteli, muzeów, obiektów sportowo-rekreacyjnych i restauracji.

Wśród miejsc, które przystąpiły do akcji znalazła się zgorzelecka pływalnia przy Centrum Sportowo Rekreacyjnym przy ul. Maratońskiej. Od piątku do niedzieli za bilet wstępu na basen lub wynajęcie hali zapłacimy o połowę mniej. Oferta przedstawia się następująco:

  • bilet normalny za godzinę na basenie – 4,75 zł (w cenie regularnej 9,50 zł),
  • bilet ulgowy za godzinę na basenie – 2,20 zł (w cenie regularnej 4,50 zł),
  • wynajęcie hali sportowej CSR – 27 zł za godzinę (w cenie regularnej 54 zł).

 

Polandtravel

Wykaz wszystkich ofert z Dolnego Śląska, z których będzie można skorzystać w ramach akcji "Weekend za pół ceny" znajduje się tutaj.

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Żegnamy zimę wielką akcją sprzątania miasta / materiały prasowe UM Zawidów

Akcja społeczna w Zawidowie. Wielkie sprzątanie miasta po zimie

Życie
czwartek, 21 marca 2019, 12:34
W piątek, 29 marca zapowiada się wielkie ruszenie w Zawidowie! A to za sprawą wiosennej akcji sprzątania miasta, do której zapraszają mieszkańców radni z komisji gospodarki komunalnej i ochrony środowiska Rady Miejskiej w Zawidowie.
Policjanci zatrzymali poszukiwanego, u którego znaleźli narkotyki i sprzęt do kradzieży samochodów / fot. KPP Zgorzelec

Poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości wpadł z narkotykami

Życie
czwartek, 21 marca 2019, 09:32
Kryminalni wpadli na trop 41-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego, który ukrywał się przed organami ścigania. Został zatrzymany, a w jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli narkotyki, środki psychotropowe oraz sprzęt służący do kradzieży samochodów.

Zobacz również

To ich poszukuje policja! / fot. KPP Zgorzelec
Życie
środa, 20 marca 2019, 10:55

Poszukiwani listami gończymi!

Zobacz zdjęcia dwóch mężczyzn poszukiwanych przez zgorzelecką policję listami gończymi!...