NaStyku.pl

Przez centrum Zgorzelca skradzionym autem i pod wpływem narkotyków

Policjanci z grupy SPEED z Wydziału Ruchu Drogowego zgorzeleckiej komendy zatrzymali kierującego pojazdem marki Volkswagen. 33-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami, był pod wpływem narkotyków.
fot. KPP Zgorzelec
fot. KPP Zgorzelec

Policjanci ze zgorzeleckiej grupy SPEED z Wydziału Ruchu Drogowego na jednej z ulic w Zgorzelcu zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volkswagen. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że samochód pochodzi z kradzieży z terenu Niemiec.

Natomiast kierujący, 33-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego posiadałsądowy zakaz kierowania pojazdami. Dodatkowo badanie testerem narkotykowym wykazało, że jest pod wpływem metamfetaminy. Kierujący trafił do zgorzeleckiej komendy, gdzie usłyszał zarzuty - informuje kom. Agnieszka Goguł, oficer prasowy KPP w Zgorzelcu. 

W związku z tym, że był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu, za które odbywał karę pozbawienia wolności, teraz grozi mu do 7,5 roku więzienia.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. KPP Zgorzelec

Regularni okradał sklepy. W końcu został zatrzymany

Życie
czwartek, 24 listopada 2022, 11:55
Policjanci ze Zgorzelca zatrzymali 38-latka podejrzanego o kradzieże sklepowe. Mężczyzna regularnie wynosił towar podczas nieuwagi obsługi. Spowodował straty na blisko 3 tys. złotych. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.
fot. ilustracyjne

Spadkobiercy poszukiwani

Życie
czwartek, 24 listopada 2022, 11:45
Dom Pomocy Społecznej „Jutrzenka” w Zgorzelcu poszukuje spadkobierców zmarłego mieszkańca. Pozostawiony po zmarłym depozyt to ponad 19 tys. złotych.

Zobacz również

fot. Shutterstock/zdjęcie ilustracyjne
Życie
czwartek, 24 listopada 2022, 11:40

Okradł ojca swojej dziewczyny

Ten młodzieniec raczej nie zostanie zięciem tego mężczyzny. 19-latek z...