NaStyku.pl

Poszukiwany listem gończym zatrzymany na terenie Zgorzelca

Policjanci z Legnicy pełniąc służbę na terenie Zgorzelca zatrzymali 27-latka, który był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna trafił do aresztu.
fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy pełniąc służbę na terenie Zgorzelca zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Volkswagen. Sprawdzenie w dostępnych bazach danych pokazało, że za 27-letnim mieszkańcem powiatu bolesławieckiego wystawiony jest list gończy. Mężczyzna za włamania i kradzieże ma do odbycia 3 lata i 8 miesięcy więzienia. Dodatkowo z uwagi na zachowanie kierującego, funkcjonariusze zbadali go testerem narkotykowym, który wykazał, że jest pod wpływem metamfetaminy.

27-latek trafił już do aresztu, gdzie będzie oczekiwał na wyrok w sprawie kierowania pojazdem pod wpływem narkotyków.

Zobacz też: 

Zgorzelec: Pościg za kierowcą zakończył się w polu. Uciekał bo miał przy sobie narkotyki

Migranci bez prawa pobytu w Polsce zatrzymani przez Straż Graniczną ze Zgorzelca

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

fot. OSP Pieńsk

Pożar domu jednorodzinnego w Dłużynie Dolnej

Życie
czwartek, 26 stycznia 2023, 09:31
W czwartek przed godziną 6 rano doszło do rozległego pożaru domu jednorodzinnego w Drużynie Dolnej. Mimo szybkiej akcji strażaków z powiatu zgorzeleckiego, piątro budynku uległo spaleniu. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
LO w Zgorzelcu

Śniadeccy szkołą olimpijczyków

Życie
czwartek, 26 stycznia 2023, 09:13
Dobre przygotowanie do Olimpiady Historycznej wymaga zapamiętania dużej ilości faktów i dat, ale nie tylko.

Zobacz również