NaStyku.pl

Opłaty za parkowanie na ul. Daszyńskiego i Wrocławskiej w Zgorzelcu

Od poniedziałku, 17 stycznia, za parkowanie tam trzeba będzie zapłacić. Rusza strefa płatnego parkowania.
Parkomat w Zgorzelcu / zdjęcie ilustracyjne
Parkomat w Zgorzelcu / zdjęcie ilustracyjne

Od najbliższego poniedziałku, 17 stycznia, kierowcy parkujący samochody przy ul. Daszyńskiego (na odcinku od skrzyżowania z ul. Kościuszki do ul. Wrocławskiej) oraz przy ul. Wrocławskiej powinni pamiętać o uiszczeniu opłaty za postój. Uchwałę nr 156/2020 w sprawie rozszerzenia zgorzeleckiej strefy płatnego parkowania o nowe obszary, w tym wymienione wyżej ulice, zgorzeleccy radni podjęli 31 marca 2020r.

Szczegółowych informacji udziela Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, Biuro Obsługi Klienta Strefy Płatnego Parkowania ul. Daszyńskiego 70/1b w Zgorzelcu , tel. 75/771-59-14 w godzinach od 8 00 do 17 00 .

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również