NaStyku.pl

Oficjalny start Rolki Reggae Rajd 2018

15 czerwca o godzinie 18.00 ze Zgorzelca startuje najbardziej zwariowana akcja charytatywna tego roku. Dwójka rolkarzy wyruszy w 1000-kilometrową trasę, żeby pomóc w wysłaniu na terapię wzroku niepełnosprawnych bliźniaków spod Zgorzelca.
Oficjalny start Rolki Reggae Rajd 2018
Oficjalny start Rolki Reggae Rajd 2018

Agata i Wojtek Miszewscy to pozytywnie zakręceni rasta-wariaci z Oleśnicy, niedaleko Wrocławia. Ona – 20 lat na rolkach, on – od nieco ponad roku. Dziś jazda na rolkach to ich pasja, sposób na życie, miłość i… sposób na pomaganie mniejszym, słabszym, chorym, niepełnosprawnym. Para w najbliższy piątek (15.06) wyruszy z CHR Zgorzelec Plaza w niezwykłą trasę. W ciągu 20 dni przejadą na rolkach ponad tysiąc kilometrów, by 4 lipca zameldować się na mecie – Ostróda Reggae Festival, największym festiwalu reggae w Polsce. Po drodze, w każdej miejscowości, będą namawiać do pomocy Stasiowi i Kubie Jóźwików. Wszystko po to, żeby pomóc wysłać na specjalistyczną terapię wzroku podopiecznych Fundacji Małe Serduszka. Koszt terapii to 10 tys. zł.

Oficjalnemu startowi będzie towarzyszyć mnóstwo atrakcji, dlatego warto tego dnia odwiedzić CHR Zgorzelec Plaza.

Program:

 • Przedstawienie "Głodna Gąsienica" w wykonaniu podopiecznych SOSW im. Marii Grzegorzewskiej w Zgorzelcu. Na scenie zobaczymy też Stasia i Kubę
 • Pokazy tańca towarzyskiego dzieci z Dream Dance Academy Adrian Mleczyk, Mirosław Mleczyk ze Zgorzelca
 • Chwytające za serce występy artystyczne przedszkolaków z Przedszkola Publicznego nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi w Zgorzelcu
 • Energetyczny koncert reggae Draggy & Bielat Sound
 • Oficjalny start Agaty i Wojtka na pierwszy odcinek Rolki Reggae Rajd 2018
 • Malowanie twarzy, przyklejanie tatuaży, doczepianie kolorowych warkoczyków, loteria fantowa oraz pyszne ciasta od Fundacji "Autilio"
 • Obdarowanie za hojność gadżetami od Stowarzyszenia Amazonek i osób z chorobą nowotworową
 • Maskotki i niespodzianki dla dzieci od Pro-Staff Animacja
 • Kwesta prowadzona przez nieocenionych wolontariuszy – uczniów klasy zdrowotnej Zespołu Szkół Zawodowych i Licealnych w Zgorzelcu
 • Aukcje charytatywne – co będzie można wylicytować? Sprawdź tutaj-klik
 • Brawurowe prowadzenie oraz konferansjerkę gwarantują Waldemar Woźniak oraz Bartłomiej Dwornik

Chłopcom można pomóc już teraz robiąc przelew na konto Fundacji Małe Serduszka lub wysyłając SMS o treści: ROLKI na nr 7248. Koszt 2,46 zł brutto.

Dane do przelewu:

Fundacja Małe Serduszka
ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław

Numer konta:
ING Bank Śląski
27 1050 1575 1000 0090 3116 5732

wpłaty zagraniczne:
SWIFT: INGBPLPW
IBAN: PL27105015751000009031165732

tytuł przelewu: "pomoc dla Stasia i Kuby"

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

zdjęcie ilustracyjne

Sierpniowy weekend na drogach. Policja zapowiada wzmożone kontrole

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 11:28
Przed nami kolejny długi weekend. Wielu z nas tych kilka sierpniowych wolnych dni spędzi poza domem, wypoczywając w różnych częściach Polski. W związku z tym, że duża grupa osób wybierze auto jako środek transportu, ruch na drogach będzie wzmożony.
Policja / zdjęcie ilustracyjne

Pieńsk. Nie żyje 10-latek przygnieciony przez zbiornik z wodą

Życie
środa, 14 sierpnia 2019, 09:37
Nieszczęśliwy wypadek w Pieńsku. Nie żyje 10-letni chłopiec przygnieciony przez zbiornik z wodą. Przyczepa, na której znajdowało się dziecko i beczka z wodą przewróciła się podczas wykonywania manewru zawracania.

Zobacz również