NaStyku.pl

Nowy zastępca komendanta zgorzeleckiej straży pożarnej

Mł. kpt. Grzegorz Fleszar został powołany na stanowisko zastępcy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu.
St. bryg. Adam Konieczny, mł. kpt. Grzegorz Fleszar, st. kpt. Artur Czułajewski, bryg. Łukasz Winkowski (fot.: KW PSP Wrocław)
St. bryg. Adam Konieczny, mł. kpt. Grzegorz Fleszar, st. kpt. Artur Czułajewski, bryg. Łukasz Winkowski (fot.: KW PSP Wrocław)

Nominację na nowe stanowisko wręczył mu dolnośląski komendant wojewódzki PSP st. bryg. Adam Konieczny, który podkreślił, że każdy awans niesie za sobą satysfakcję, jest wyrazem uznania i zaufania, ale także nakłada nowe obowiązki i zadania, z którymi trzeba się zmierzyć.

W przypadku mł. kpt. Grzegorza Fleszara niewątpliwie wielkim atutem jest to, że od początku swojej zawodowej służby tj. od 2005 r. jest związany ze zgorzelecką komendą. Zna więc realia tej jednostki na wylot. Zwłaszcza, że w minionych latach pełnił służbę na stanowiskach ratownika w JRG PSP, a także w sekcji kontrolno-rozpoznawczej komendy. Dowodził też wieloma akcjami ratowniczo-gaśniczymi, z których najbardziej spektakularna miała miejsce w 2010 r., kiedy to podczas walki z powodzią w Głogowie wykazał się ofiarnością i odwagą.

Obecnie stoją przed nim nowe wyzwania, na które jak zapewnia odpowie dalszą wzorową służbą.

Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zdjęcie poglądowe placu zabaw z urządzeniami sprawnościowymi

Otwarta Strefa Aktywności w Sulikowie

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 13:09
Jeszcze w tym roku przy istniejącym placu zabaw w Sulikowie zostanie wybudowana "Otwarta Strefa Aktywności". Gmina Sulików pozyskała środki zewnętrzne w wysokości 50 tys. zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Zatrzymany przez policjantów kierowca Peugeota / fot. KPP Zgorzelec

Nie ma taryfy ulgowej dla kierowców lekceważących przepisy

Życie
czwartek, 23 maja 2019, 11:17
Policjanci ostrzegają. Nie ma taryfy ulgowej dla kierowców lekceważących bezpieczeństwo! Każdy kilometr więcej, niesprawne technicznie auto, brak uprawnień i lekkomyślność kierowców może doprowadzić do tragedii.

Zobacz również

Policja
Życie
środa, 22 maja 2019, 09:47

Pościg za kierowcą VW

Uciekał przed policją, brawurową jazdą stwarzał zagrożenie dla innych uczestników...