NaStyku.pl

Notoryczny złodziej w rękach bogatyńskich policjantów

Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni udowodnili 28-letniemu mieszkańcowi powiatu zgorzeleckiego liczne kradzieże sklepowe. Wartość skradzionego mienia wyniosła ponad 2 000 zł. Teraz mężczyźnie grozi ponad 7 lat więzienia.
fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Kradzieże sklepowe to zmora sprzedawców. Przestępcy wykorzystując nieuwagę pracowników sklepów wychodzą z towarem nie płacąc. Zapominają jednak, że większość z nich znana jest zarówno policji, jak i pracownikom ochrony. W ramach prowadzonych czynności procesowych i operacyjnych funkcjonariuszom udaje się zatrzymać większość z nich. 

- Tym razem policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni na podstawie zebranych dowodów przedstawili 28-letniemu mieszkańcowi powiatu zgorzeleckiego zarzuty za liczne kradzieże sklepowe. Łupem sprawcy padały artykuły spożywcze, chemiczne i kosmetyki. Łączna wartość skradzionego mienia wyniosła ponad 2 000 zł - informuje kom. Agnieszka Goguł, oficer prasowy KPP w Zgorzelcu.

Mężczyzna ma już na swoim koncie wyroki za przestępstwa przeciwko mieniu za które odbył kary więzienia. Dlatego działając w warunkach powrotu do przestępstwa grozi mu do 7,5 roku więzienia.

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również