NaStyku.pl

Najpierw ukradł robota kuchennego, potem sterroryzował ochroniarza sklepu

Policjanci zatrzymali 49-latka podejrzanego o kradzież rozbójniczą w jednym ze sklepów w Bogatyni. Mężczyzna najpierw ukradł robota kuchennego, a następnie groził nożem interweniującemu pracownikowi ochrony.
Nóż, którym 49-latek sterroryzował pracownika ochrony / fot. KPP Zgorzelec
Nóż, którym 49-latek sterroryzował pracownika ochrony / fot. KPP Zgorzelec

Funkcjonariusze z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bogatyni zajęli się sprawą kradzieży rozbójniczej, do której doszło w jednym ze sklepów w mieście. Złodziej ukradł robota kuchennego o wartości 449 zł. Pracownik ochrony chciał go zatrzymać, ten jednak zagroził mu nożem i wyszedł ze sklepu.

Policjanci, w wyniku pracy operacyjnej i procesowej, ustalili miejsce, w którym może przebywać sprawca. Udali się na teren powiatu karkonoskiego i tam zatrzymali 49-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego.

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Podejrzany był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu, za które odbył karę więzienia, dlatego teraz grozi mu nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Mundurowi odzyskali skradziony sprzęt. Policjanci prowadzący podejrzanego o kradzież rozbójniczą / fot. KPP Zgorzelec

Policjanci prowadzący podejrzanego o kradzież rozbójniczą / fot. KPP Zgorzelec

 Robot kuchenny, który usiłował ukraść 49-latek / fot. KPP Zgorzelec

Robot kuchenny, który usiłował ukraść 49-latek / fot. KPP Zgorzelec

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również