NaStyku.pl

Kolejny milioner z Bogatyni. Tym razem wygrana padła w Eurojackpot!

Rok 2023 rozpoczął się szczęśliwie dla kolejnego mieszkańca Bogatyni, który w losowaniu Eurojackpot wygrał ponad milion złotych. Przypomnijmy, że na początku stycznia również w Bogatyni ktoś wygrał ponad 2 miliony złotych w Lotto.
canva.com/zdjęcie ilustracyjne
canva.com/zdjęcie ilustracyjne

W środowy wieczór kokejna osoba została milionerem w Bogatyni. Wszystko dzięki wygranej w europejskiej loterii Eurojackpot. W przygranicznym miastecznu padła wygrana III stopnia (5+0) i została odnotowana w punkcie LOTTO przy Al. Żytawskiej 29 w Bogatyni. Gracz wybrał metodę gry na chybił trafił. Dokładna wartość wygranej to 1 014 452,80 zł.

Szczęśliwe liczby wylosowane 31 stycznia w Eurojackpot to: 20, 21, 30, 41, 43 oraz 10, 11.

Przypomnijmy, że 7 stycznia w tej samej kolekturze przy Al. Żytawskiej w Bogatyni padła "szóstka" w Lotto. Zakład również został zawarty metodą na "chybił trafił", a gracz wygrał wówczas 2 056 836,90 zł. 

Serdecznie gratulujemy! 

prnt.scrn. Lotto.pl (1)

Zobacz też: 

Zwiedź z nami wieżę ciśnień w Zgorzelcu. Widok jest niesamowity!

Zgorzelec: 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami! Tak się bawiliśmy w Miejskim Domu Kultury

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:
Byłeś świadkiem jakiegoś wypadku lub innego zdarzenia? Wiesz coś, o czym jeszcze nie napisaliśmy? Pisz na adres e-mail: lub daj znać nam na Facebooku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również