NaStyku.pl

Ford C-Max skradziony na terenie powiatu karkonoskiego odnaleziony w Bogatyni

Kryminalni na jednym z parkingów w Bogatyni odnaleźli pochodzący z kradzieży pojazd marki Ford C-Max. Samochód o wartości 12 000 zł został skradziony w połowie września ubiegłego roku na terenie powiatu karkonoskiego.
Ford C-Max skradziony na terenie powiatu karkonoskiego / fot. KPP Zgorzelec
Ford C-Max skradziony na terenie powiatu karkonoskiego / fot. KPP Zgorzelec

Policjanci z Komisariatu Policji w Bogatyni, na podstawie uzyskanej informacji, na jednym z parkingów w mieście ujawnili pojazd marki Ford. Jak się okazało samochód pochodził z kradzieży, która miała miejsce w połowie września ubiegłego roku na terenie powiatu karkonoskiego. Odzyskane mienie o wartości 12 000 zł zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu. Po przeprowadzeniu czynności procesowych pojazd zostanie przekazany właścicielowi.

Funkcjonariusze prowadzą działania zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia i zatrzymania osób mających związek z tą kradzieżą.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Sęp / fot. Zoo Goerlitz, C. Hammer

Wymiana sępów w görlitzkim zoo

Życie
piątek, 21 stycznia 2022, 09:11
Hodowla sępa płowego w Görlitz kwitnie od wielu lat. Para sępów Arthur i Agathe rok w rok niezawodnie składa co roku jedno jajo, wysiaduje je, a następnie wzorowo wychowuje pisklęta.

Zobacz również