NaStyku.pl

Częściowo zmieniona zostanie trasa autobusów linii 2S

Od 12 czerwca autobus linii 2S będzie dojeżdżał do przystanku przy ul. Henrykowskiej, a nie jak wcześniej zapowiadano tylko do ul. Lubańskiej.
Urząd Miasta w Zgorzelcu informuje
Urząd Miasta w Zgorzelcu informuje

Pragnąc zapewnić mieszkańcom osiedla położonego w północnej części Zgorzelca możliwość korzystania z komunikacji miejskiej pomimo zawieszenia jej kursów na ul. Bolesławieckiej, gdzie trwają roboty drogowe uniemożliwiające realizowanie połączeń, ustalono co następuje:

od 12 czerwca 2019 r. częściowo zmieniona zostanie trasa autobusów linii 2S, które do odwołania będą dojeżdżać do przystanków przy ul. Henrykowskiej – ogródki działkowe (rejon łącznika ul. Henrykowskiej z osiedlem przy gazowni), omijając wyłączony z ruchu rejon. Godziny kursowania autobusów z ul. Henrykowskiej będą zgodne z godzinami wskazanymi na rozkładach jazdy dla przystanku przy ul. Bolesławieckiej (p. skrz. z ul. Fabryczną).

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Połączyło nas sprzątanie świata

Eko eskapada Naszej Ziemi. Pierwszy przystanek - Zgorzelec

Życie
czwartek, 12 września 2019, 14:57
W piątek, 13 września, do Zgorzelca dotrze jubileuszowa eko eskapada Fundacji Nasza Ziemia. Nasze miasto będzie pierwszym przystankiem jubileuszowej podróży fundacji i jej założycielki Miry Stanisławskiej – Meysztowicz.

Zobacz również