NaStyku.pl

Częściowo zmieniona zostanie trasa autobusów linii 2S

Od 12 czerwca autobus linii 2S będzie dojeżdżał do przystanku przy ul. Henrykowskiej, a nie jak wcześniej zapowiadano tylko do ul. Lubańskiej.
Urząd Miasta w Zgorzelcu informuje
Urząd Miasta w Zgorzelcu informuje

Pragnąc zapewnić mieszkańcom osiedla położonego w północnej części Zgorzelca możliwość korzystania z komunikacji miejskiej pomimo zawieszenia jej kursów na ul. Bolesławieckiej, gdzie trwają roboty drogowe uniemożliwiające realizowanie połączeń, ustalono co następuje:

od 12 czerwca 2019 r. częściowo zmieniona zostanie trasa autobusów linii 2S, które do odwołania będą dojeżdżać do przystanków przy ul. Henrykowskiej – ogródki działkowe (rejon łącznika ul. Henrykowskiej z osiedlem przy gazowni), omijając wyłączony z ruchu rejon. Godziny kursowania autobusów z ul. Henrykowskiej będą zgodne z godzinami wskazanymi na rozkładach jazdy dla przystanku przy ul. Bolesławieckiej (p. skrz. z ul. Fabryczną).

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

znak C-2

Wyjeżdżając z Görlitz skręcisz w prawo

Życie
środa, 19 czerwca 2019, 15:22
Uwaga kierowcy! 25 czerwca 2019 r. zostanie zmieniona tymczasowa organizacja ruchu przy Moście Jana Pawła II w Zgorzelcu. Kierowcy wyjeżdżający z Niemiec będą musieli skręcić w prawo.
Uwaga! 22-24.06. utrudnienia w ruchu przy ul. Wolności i ul. Parkowej

Dni Zgorzelca 2019: Utrudnienia w ruchu przy ul. Wolności i ul. Parkowej

Życie
środa, 19 czerwca 2019, 12:21
Przed nami finał Dni Zgorzelca 2019. To będą dwa dni zabawy, koncertów i artystycznych wydarzeń, ale też utrudnień w ruchu drogowym. Ul. Parkowa oraz ul. Wolności (łącznik prowadzący do Miejskiego Domu Kultury) będą zamknięte dla samochodów.

Zobacz również

Oferta pracy: elektryk w Przedsiębiorstwie Zarządzania Nieruchomościami w Zgorzelcu
Życie
środa, 19 czerwca 2019, 11:11

PZN zatrudni elektryka

PZN Sp. z o.o. zatrudni pracowników w zawodzie elektryka. Zainteresowane...