NaStyku.pl

Życie

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz / fot.  Renata Dąbrowska / Facebook: Paweł Adamowicz

AKTUALIZACJA: Dwa dni żałoby narodowej. W regionie zawyją syreny alarmowe

Życie
piątek, 18 stycznia 2019, 13:44
Na terenie powiatu zgorzeleckiego zawyją syreny alarmowe.W ten sposób powiat odda hołd zmarłemu Prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi. Mieszkańcy Zgorzelca planują się także spotkać przy Krzyżu Milenijnym, by w ciszy zapalić ostatnie światełko pamięci.
Nielegalne automaty do gier hazardowych zarekwirowane przez zgorzeleckich policjantów / fot. KPP Zgorzelec

Cztery automaty bez licencji

Życie
czwartek, 17 stycznia 2019, 11:30
Cztery automaty do gier hazardowych zabezpieczyli legniccy funkcjonariusze celno-skarbowi wspólnie ze zgorzelecką policją. Nielegalne urządzenia znajdowały się w jednym z lokali na terenie powiatu zgorzeleckiego.
Komenda Powiatowa Policji w Zgorzelcu.

Uciekał przed policją

Życie
środa, 16 stycznia 2019, 09:03
Policjanci z Posterunku Policji w Zawidowie zatrzymali 22-latka, który kierując pojazdem marki Honda uciekał przed funkcjonariuszami. Po pościgu okazało się, że mężczyzna był poszukiwany przez polski wymiar sprawiedliwości.
fot. Gmina Sulików

Remont przepustu w Sulikowie

Życie
środa, 16 stycznia 2019, 08:14
Gmina Sulików poinformowała o zakończeniu remontu przepustu na trasie Sulików – Wrociszów Dolny. Całkowity koszt robót zamknął się w kwocie ponad 108 tys. zł.
Zgorzelecka Orkiestra gra na 102! - zdjęcie nr 57

Do puszek trafiło ponad 220 tys. zł

Życie
środa, 16 stycznia 2019, 08:10
Sztaby powiatu zgorzeleckiego po raz kolejny przekażą na konto WOŚP rekordową kwotę. Tym razem jest to ponad 220 tys. zł. Jednak wynikająca z tego radość przerodziła się w smutek a dzień, który dotychczas był wielkim świętem przyćmiła ogromna tragedia.
Skradziony element / fot. KPP Zgorzelec

Złomiarze w skateparku

Życie
wtorek, 15 stycznia 2019, 09:26
Złomiarze nie gardzą żadnymi metalowymi przedmiotami. Biorą niemal wszystko do czego przyczepi się magnes. W ruch idą klucze, brzeszczoty i palniki. Przekonali się o tym użytkownicy zgorzeleckiego skateparku.
Kompleks, który służy rekreacji, wypoczynkowi i sportowi w ostatnich dniach powiększył się o siłownie zewnętrzną / fot. UM

W Zgorzelcu powstała nowa siłownia pod chmurką

Życie
poniedziałek, 14 stycznia 2019, 11:08
Mieszkańcy Zgorzelca mogą już korzystać z siłowni plenerowej, która powstała na terenie stadionu miejskiego im. Józefa Wiatrowskiego. Właśnie oddano do użytku 5 nowych urządzeń do ćwiczeń.