NaStyku.pl

Wypadek na DW 296. Subaru w częściach po zderzeniu z BMW

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów osobowych w okolicach Wykrot. Prawdopodobny sprawca, kierowca BMW, zbiegł z miejsca zdarzenia. Jak się okazało, jechał skradzionym autem.
Wypadek na DW 296 / fot.: Facebook OSP Czerwona Woda
Wypadek na DW 296 / fot.: Facebook OSP Czerwona Woda

10 lutego około godziny 8.36 na DW 296 na trasie Godzieszów – Żagań osobowe BMW zderzyło się z terenowym Subaru. Siła zderzenia pojazdów była tak duża, że jeden z nich rozerwało na części. 31-letni kierowca terenówki został przewieziony do szpitala w Zgorzelcu, natomiast jego 24-letnia pasażerka została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Legnicy. Oboje są mieszkańcami powiatu nowosądeckiego.

Prawdopodobny sprawca wypadku, kierowca BMW, zbiegł z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze ustalają przyczyny wypadku i szukają sprawcy. Na miejscu pracuje pies policyjny.

fot.: Facebook OSP Czerwona Woda

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również

fot. CBŚP
Życie
czwartek, 14 lutego 2019, 23:37

Korupcja w Bogatyni

Policjanci CBŚP i KWP wspólnie z prokuratorami z Wrocławia wyjaśniają...