NaStyku.pl

Weekend za pół ceny na zgorzeleckim basenie

Dzisiaj rozpoczyna się czwarta edycja akcji "Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny". Do niedzieli mieszkańcy oraz turyści mogą skorzystać z ofert obiektów sportowo-rekreacyjnych, muzeów, teatrów i hoteli, które oferują swoje usługi za połowę ceny.
W weekend mieszkańcy oraz turyści będą mogli skorzystać z pływalni Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Zgorzelcu. fot.:UM Zgorzelec
W weekend mieszkańcy oraz turyści będą mogli skorzystać z pływalni Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Zgorzelcu. fot.:UM Zgorzelec

"Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny" to akcja, którą zna każdy, kto lubi aktywnie spędzać wolny czas, poznawać nowe miejsca i smaki. Celem tej inicjatywy, organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, jest promowanie wyjazdów nie tylko w lecie, ale przez cały rok. Do podróżowania i korzystania z ofert aktywnego spędzania czasu mają skłonić duże obniżki cen hoteli, muzeów, obiektów sportowo-rekreacyjnych i restauracji.

Wśród miejsc, które przystąpiły do akcji znalazła się zgorzelecka pływalnia przy Centrum Sportowo Rekreacyjnym przy ul. Maratońskiej. Od piątku do niedzieli za bilet wstępu na basen lub wynajęcie hali zapłacimy o połowę mniej. Oferta przedstawia się następująco:

  • bilet normalny za godzinę na basenie – 4,75 zł (w cenie regularnej 9,50 zł),
  • bilet ulgowy za godzinę na basenie – 2,20 zł (w cenie regularnej 4,50 zł),
  • wynajęcie hali sportowej CSR – 27 zł za godzinę (w cenie regularnej 54 zł).

 

Polandtravel

Wykaz wszystkich ofert z Dolnego Śląska, z których będzie można skorzystać w ramach akcji "Weekend za pół ceny" znajduje się tutaj.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Dla czytelników NaStyku.pl mamy do rozdania 10 miejskich kalendarzy

Mamy dla was kalendarze

Życie
czwartek, 06 grudnia 2018, 15:03
Żeby Wasze dni w 2019 roku były tylko szczęśliwe, do ich odmierzania, zaznaczania i planowania mamy dla Was nowy miejski, zgorzelecki kalendarz.
Jeśli wierzyć muzykom z Rocal Fuza, Sheeran bawił się w Rajsku na wieczorze kawalerskim

Nie bądź skąpy, bądź jak Ed

Życie
środa, 05 grudnia 2018, 21:37
Wystarczy około tysiąc euro za dobę i każdy może się poczuć jak Ed Sheeran - wynająć zamek i balować w nim z przyjaciółmi.

Zobacz również

W ogrzewalni w schronisku brata Alberta nawet osoby pod wpływem alkoholu mogą przeczekać mrozy
Życie
środa, 05 grudnia 2018, 10:43

Obojętność zabija

Śpi na ławce w parku? Na pewno pijany! To jak...