NaStyku.pl

Weekend za pół ceny na zgorzeleckim basenie

Dzisiaj rozpoczyna się czwarta edycja akcji "Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny". Do niedzieli mieszkańcy oraz turyści mogą skorzystać z ofert obiektów sportowo-rekreacyjnych, muzeów, teatrów i hoteli, które oferują swoje usługi za połowę ceny.
W weekend mieszkańcy oraz turyści będą mogli skorzystać z pływalni Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Zgorzelcu. fot.:UM Zgorzelec
W weekend mieszkańcy oraz turyści będą mogli skorzystać z pływalni Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Zgorzelcu. fot.:UM Zgorzelec

"Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny" to akcja, którą zna każdy, kto lubi aktywnie spędzać wolny czas, poznawać nowe miejsca i smaki. Celem tej inicjatywy, organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, jest promowanie wyjazdów nie tylko w lecie, ale przez cały rok. Do podróżowania i korzystania z ofert aktywnego spędzania czasu mają skłonić duże obniżki cen hoteli, muzeów, obiektów sportowo-rekreacyjnych i restauracji.

Wśród miejsc, które przystąpiły do akcji znalazła się zgorzelecka pływalnia przy Centrum Sportowo Rekreacyjnym przy ul. Maratońskiej. Od piątku do niedzieli za bilet wstępu na basen lub wynajęcie hali zapłacimy o połowę mniej. Oferta przedstawia się następująco:

  • bilet normalny za godzinę na basenie – 4,75 zł (w cenie regularnej 9,50 zł),
  • bilet ulgowy za godzinę na basenie – 2,20 zł (w cenie regularnej 4,50 zł),
  • wynajęcie hali sportowej CSR – 27 zł za godzinę (w cenie regularnej 54 zł).

 

Polandtravel

Wykaz wszystkich ofert z Dolnego Śląska, z których będzie można skorzystać w ramach akcji "Weekend za pół ceny" znajduje się tutaj.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Dżungla na poboczach powiatowych dróg

Dżungla na poboczach

Życie
piątek, 22 czerwca 2018, 16:38
Krótka historia stanu dróg powiatowych w powiecie zgorzeleckim. Dramat w 6 aktach.

Zobacz również

Tegoroczny Finał Dni Zgorzelca odbędzie się przy hali PGE Turów Arena.
Życie
piątek, 22 czerwca 2018, 09:16

Finał Dni Zgorzelca!

W tym roku, z powodu prac związanych z rewitalizacją Parku...