NaStyku.pl

Weekend za pół ceny na zgorzeleckim basenie

Dzisiaj rozpoczyna się czwarta edycja akcji "Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny". Do niedzieli mieszkańcy oraz turyści mogą skorzystać z ofert obiektów sportowo-rekreacyjnych, muzeów, teatrów i hoteli, które oferują swoje usługi za połowę ceny.
W weekend mieszkańcy oraz turyści będą mogli skorzystać z pływalni Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Zgorzelcu. fot.:UM Zgorzelec
W weekend mieszkańcy oraz turyści będą mogli skorzystać z pływalni Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Zgorzelcu. fot.:UM Zgorzelec

"Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny" to akcja, którą zna każdy, kto lubi aktywnie spędzać wolny czas, poznawać nowe miejsca i smaki. Celem tej inicjatywy, organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, jest promowanie wyjazdów nie tylko w lecie, ale przez cały rok. Do podróżowania i korzystania z ofert aktywnego spędzania czasu mają skłonić duże obniżki cen hoteli, muzeów, obiektów sportowo-rekreacyjnych i restauracji.

Wśród miejsc, które przystąpiły do akcji znalazła się zgorzelecka pływalnia przy Centrum Sportowo Rekreacyjnym przy ul. Maratońskiej. Od piątku do niedzieli za bilet wstępu na basen lub wynajęcie hali zapłacimy o połowę mniej. Oferta przedstawia się następująco:

  • bilet normalny za godzinę na basenie – 4,75 zł (w cenie regularnej 9,50 zł),
  • bilet ulgowy za godzinę na basenie – 2,20 zł (w cenie regularnej 4,50 zł),
  • wynajęcie hali sportowej CSR – 27 zł za godzinę (w cenie regularnej 54 zł).

 

Polandtravel

Wykaz wszystkich ofert z Dolnego Śląska, z których będzie można skorzystać w ramach akcji "Weekend za pół ceny" znajduje się tutaj.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Po tzw. metodzie "na wnuczka", swoje żniwo zbiera nowa forma oszustw na tzw. "prezesa firmy".

Cyberprzestępcy podszywają się pod prezesów firm

Życie
piątek, 16 marca 2018, 14:23
Zgorzeleccy funkcjonariusze ostrzegają przed nową formą oszustw. Na policję zgłaszają się właściciele firm, którzy twierdzą, że ktoś podszywa się pod nich w sieci i zleca pracownikom wykonanie przelewów na obce konta bankowe.
Materiały prasowe Urzędu Miasta Zgorzelec

Czyste powietrze dla najmłodszych

Życie
niedziela, 18 marca 2018, 12:47
Na polecenie burmistrza wszystkie publiczne przedszkola i żłobek miejski w Zgorzelcu kupiły i zainstalowały urządzenia poprawiające jakość powietrza w salach zabaw i leżakowania. Łączny koszt ich zakupu to ok. 30 tys. zł.

Zobacz również

Gramy dla Kacpra.
Życie
piątek, 16 marca 2018, 08:24

Zagrają dla Kacpra!

18 marca o godz. 18:00 koszykarze PGE Turowa Zgorzelec ponownie...