NaStyku.pl

Weekend za pół ceny na zgorzeleckim basenie

Dzisiaj rozpoczyna się czwarta edycja akcji "Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny". Do niedzieli mieszkańcy oraz turyści mogą skorzystać z ofert obiektów sportowo-rekreacyjnych, muzeów, teatrów i hoteli, które oferują swoje usługi za połowę ceny.
W weekend mieszkańcy oraz turyści będą mogli skorzystać z pływalni Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Zgorzelcu. fot.:UM Zgorzelec
W weekend mieszkańcy oraz turyści będą mogli skorzystać z pływalni Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Zgorzelcu. fot.:UM Zgorzelec

"Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny" to akcja, którą zna każdy, kto lubi aktywnie spędzać wolny czas, poznawać nowe miejsca i smaki. Celem tej inicjatywy, organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, jest promowanie wyjazdów nie tylko w lecie, ale przez cały rok. Do podróżowania i korzystania z ofert aktywnego spędzania czasu mają skłonić duże obniżki cen hoteli, muzeów, obiektów sportowo-rekreacyjnych i restauracji.

Wśród miejsc, które przystąpiły do akcji znalazła się zgorzelecka pływalnia przy Centrum Sportowo Rekreacyjnym przy ul. Maratońskiej. Od piątku do niedzieli za bilet wstępu na basen lub wynajęcie hali zapłacimy o połowę mniej. Oferta przedstawia się następująco:

  • bilet normalny za godzinę na basenie – 4,75 zł (w cenie regularnej 9,50 zł),
  • bilet ulgowy za godzinę na basenie – 2,20 zł (w cenie regularnej 4,50 zł),
  • wynajęcie hali sportowej CSR – 27 zł za godzinę (w cenie regularnej 54 zł).

 

Polandtravel

Wykaz wszystkich ofert z Dolnego Śląska, z których będzie można skorzystać w ramach akcji "Weekend za pół ceny" znajduje się tutaj.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Będzie nowa organizacja ruchu na ul. Daszyńskiego w Zgorzelcu (fot.: UM Zgorzelec)

Wolniej na Przedmieściu Nyskim

Życie
piątek, 21 września 2018, 13:39
Po uwagach mieszkańców oraz restauratorów Urząd Miasta w Zgorzelcu opracował koncepcję uspokojenia ruchu samochodowego na Przedmieściu Nyskim. Kierowcy będą zmuszeni zwolnić do 20 km/h - wszystko przez szykany, które tam powstają.
Odzyskane poroże jelenia (fot.: KPP Zgorzelec)

Ukradł nawet… poroże jelenia

Życie
piątek, 21 września 2018, 10:28
Do policyjnego aresztu trafił 18-latek, który włamywał się do garaży i altanek ogrodowych. Kradł niemal wszystko, co miało jakąkolwiek wartość - elektronarzędzia, rowery, obrazy, a nawet… poroże jelenia.

Zobacz również